EPF
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1076742
Witam. Przyszedł mi do głowy kolejny pomysł. Chodzi o zamieszczenie informacji odnoście EFVI na Facebooku w fanpagach polskich klubów piłkarskich. Jak dobrze wiemy Polscy Kibice, Kibole są bardzo liczną i dobrze zorganizowaną społecznością u nas w kraju co chociażby potwierdza akcja "KOLORUJEMY". Potrzebna jest osoba, która zna się na rzeczy i mogłaby zaproponować i poprosić admina któregoś fanepaga o rozpowszechnienie informacji o EFVI. Ja nie udzielam się na żadnym fanepagu klubów piłkarskich na Facebooku więc nie mam szans na powodzenie. Mam nadzieję, że ktoś zainteresuje się tematem.
Pozdrawiam serdecznie :wink:
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#1076758
To jest doskonały pomysł. Kibice niespecjalnie lubią unię, więc mając nawet w nosie e-fajki mogą się przyłączyć.
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1076765
No właśnie :wink: Tylko żeby znalazła się jakaś osoba, która mogłaby poprowadzić taka akcje. Niestety coraz częściej się przekonuję, że Polacy mają w dupie EFVI i nic nie robią, w kierunku aby nam pomóc :(
Awatar użytkownika
By piehot
#1076771
sądząc po statystykach i zainteresowaniu, większość się chyba poddała :|
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1076775
Bardzo mnie to smuci :( Jak dla mnie jeszcze nic straconego i można trochę powalczyć. Przecież to nic nie kosztuje. Ludziom po prostu nie chce się kliknąć w link i wystukać parę literek na klawiaturze...
Awatar użytkownika
By kwinto
#1076782
Właśnie moi drodzy umieściłem info o akcji na jednym z wiekszych forum kibicowskim w Polsce ,nie mam pojęcia jak zostanie odebrane ale zawsze jest szansa że doleci do ludzico nie sa userami "trawnika" wiec kto wie jaki skutek odniesie mój post .Post umieściłem w temacie o e-papierosach który istnieje tam już jakiś czas .
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1076788
Brawo :wink:

-- [scalono] 12 maja 2014, 02:00 --

Napisałem kilka wiadomości do grup Anty Unijnych na FB z prośbą o rozpowszechnianie efvi. Zobaczymy co się z tego urodzi :wink:
Awatar użytkownika
By Patryk EFVI
#1076997
piehot pisze:sądząc po statystykach i zainteresowaniu, większość się chyba poddała :|

Im więcej ludzi takich jak BlackDeViil tym większe szanse na powodzenie :) Gratuluję pomysłu i wielkie dzięki dla Kwinto za zaangażowanie. Nie daj tematowi umrzeć, podbijaj, spróbuj jakoś chytrze namówić forumowiczów do udziału.
Awatar użytkownika
By kwinto
#1077013
Witam
PatrykEFVI no mam nadzieje iż coś dało napisanie tematu na forum kibicowskim ,nie mam możliwości na weryfikacje jak zostało to odebrane ale sądząc po wejsciach jak narazie nie jest zle bo od momentu napisania jest na liczniku 126 wejść w temat a ilu oddało głos to nie wiem nikt sie nie dopisuje w temacie typu ok oddałem głos .Brać kibicowska nie strzępi języka trzeba czekać na podjęcie tematu i sie okaże .
Awatar użytkownika
By kwinto
#1077014
Witam
PatrykEFVI no mam nadzieje iż coś dało napisanie tematu na forum kibicowskim ,nie mam możliwości na weryfikacje jak zostało to odebrane ale sądząc po wejsciach jak narazie nie jest zle bo od momentu napisania jest na liczniku 126 wejść w temat a ilu oddało głos to nie wiem nikt sie nie dopisuje w temacie typu ok oddałem głos .Brać kibicowska nie strzępi języka trzeba czekać na podjęcie tematu i sie okaże .
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1077016
Tak jak pisałem wcześniej, kibice w Polsce to bardzo dobrze zorganizowana społeczność więc jest promyk nadziei, że choć część z nich podejmie temat EFVI :wink:
Awatar użytkownika
By kwinto
#1077020
Dokładnie tak sam jestem kibicem i mam świadomość tego jak to jest .Umieściłem info o bezpieczeństwie danych osobowych itd
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1077739
Może jeszcze jakiś Kibic/Kibol, który nie trawi UE? Nie powiem..przydałby się ktoś :wink:
Awatar użytkownika
By kwinto
#1077764
Po 24godz jest 310 wejść w temat który umieściłem na forum kibicowskim .Mam nadzieje że jakiś tam skutek to przyniesie .
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.