EPF
Awatar użytkownika
By LogerM
#1087063
Z lekkim poślizgiem wybraliśmy wzór wykrojnika, i po kilku drobnych problemach mogę zaprezentować Wam jak będzie wyglądał polski EFVI BOX oto i on:
Obrazek

Jak widać nic imponującego, białe to to jakieś i bez przekazu dlatego organizujemy konkurs na najlepszy projekt polskiego EFVI BOX'a tematyka dowolna, oczywiście łącząca się całościowo z kampanią. Kilka ważnych spraw:

1. Jeżeli używacie dodatkowych plików (zdjęcia, cliparty, itp) musicie posiada pisemną zgodę autora na ich wykorzystanie lub też materiały muszą być Waszego autorstwa.
2. W konkursie udział może wziąć każdy nawet jeżeli jego umiejętności plastyczne nie leżą na zbyt wysokim poziomie, ważny jest pomysł, detale artystyczne możemy doszlifować później.
3. Jeżeli nie macie Corela możecie skorzystać z darmowego Inkspace, a jeżeli praca w nim Wam nie odpowiada olejcie to i róbcie po swojemu; wytypujemy ochotnika który projekt przełoży do właściwego formatu.
4. Najlepsza praca wybrana zostanie w ankiecie.

Czas trwania: do 26.05.2014 godz. 22:00
Nagrody: nie dopytywać tajemnica, ale obiecuje że tym razem jest coś więcej niż uścisk dłoni admina i dożywotnia satysfakcja.

Dla chętnych do pobrania wzór wykrojnika w CDR (obniżony do 9):
efvi/box.zip
Pamiętajcie o spadach!

LINK JUŻ DZIAŁA PRAWIDŁOWO

Wykrojnik już się produkuje.
Awatar użytkownika
By lotokot
#1087358
Myślę, że wskazane byłoby umożliwienie wykorzystania zdjęć/grafik z banków zdjęciowych dopuszczających ich wykorzystanie nawet w pełni komercyjnych projektach.
Ja w swym projekcie planuję wykorzystać grafikę z banku Fotolia. Jakby mój projekt przeszedł to bym z radości z własnej kieszeni zapłacił bodaj 6 dolarów należne bankowi. W projekcie do konkursu wrzuciłbym dostępną tam darmowo prewkę.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1087368
@lotokot - wykorzystanie plików z banków zdjęć w zgodzie z postanowieniami licencji jest formą zgody autora na ich wykorzystanie, musiał on bowiem poświadczyć zarówno swoje prawa do pliku jak również wyrazić zgodę na jego wykorzystanie. Oczywiście pod warunkiem że użycie jest zgodne z zasadami samej licencji - bo te jak zapewne wiesz są różne dla różnych banków oraz różnych typów licencji.
Awatar użytkownika
By lotokot
#1087602
Hasło „Powiedz STOP restrykcjom unijnym” oraz zastosowanie w nim znaku STOP to są moje pomysły, które zamieściłem w projekcie co był już na forum. Mam zamiar tego użyć w projekcie konkursowym. Nie życzę sobie, by ktoś wykorzystywał to do swoich projektów. Proszę cię, @dorjak72, byś to zmienił.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1087648
Poważnie? Hasło "Powiedz NIE unijnym restrykcjom" pochodzi z oryginalnego Dodo-Boxa... A pomysł ze znakiem drogowym jako pierwszy wystosował Patryk. Nie róbmy siary, to jest wspólny cel.
Awatar użytkownika
By E-Damian
#1087650
lotokot pisze:Hasło „Powiedz STOP restrykcjom unijnym” oraz zastosowanie w nim znaku STOP to są moje pomysły, które zamieściłem w projekcie co był już na forum. Mam zamiar tego użyć w projekcie konkursowym. Nie życzę sobie, by ktoś wykorzystywał to do swoich projektów. Proszę cię, @dorjak72, byś to zmienił.

Sorry kolego ale co ty za napinke stosujesz ;) zadnej nowosci nie wymysliles ;) twoje egoistyczne podejscie do sprawy nie sprzyja dobra ogółu

LogerM naswietlil twoj ,, patentowy pomysl" ktory byl podany wczesniej badz tez w innych boxach.
Wyslane mobilnie !
Awatar użytkownika
By lotokot
#1087669
Dobra, zluzowuję, można dysponować moimi projektami dowolnie.
Myślałem, że we wspólnym interesie jest wielość oryginalnych rozwiązań, ale może rzeczywiście stworzenie różnych mutacji najciekawszych pomysłów będzie lepsze.
Żadnego projektu Patryka nie widziałem.
Awatar użytkownika
By Ratio
#1087797
Wszystkim nam chodzi o przyszłość e-papierosów. Pozwolę sobie użyć angielskiego zwrotu - who cares? Kogo obchodzi w tym momencie kto pierwszy wpadł na ten pomysł? Liczy się cel.

@dorjak27, dawaj ten swój projekt z powrotem i nie marudź!
Awatar użytkownika
By LogerM
#1089955


Click powiększa.
Awatar użytkownika
By Tikos
#1090082
Kiedy głosujemy?
Awatar użytkownika
By Tikos
#1090121
dorjak72 pisze:@ epapieros.katowice.pl a Twój projekt kiedy będzie ?

Ja się nie wtrącam, bo mi nie wypada wygrać w tym konkursie :mrgreen:
A tak na poważnie, to miałem pomysł z kanalizacją, ale w zasadzie to nie było zbyt kreatywne, tylko kopia cudzych zdjęć i pomysłów...
Jeśli się autorzy zdjęć zgodzą, to mogę to jutro wrzucić, ale bez udziału w konkursie.
Jak mnie wena jakaś najdzie, to może coś opracuję własnego, ale "orła" nie przebiję (po dopracowaniu oczywiście).
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.