EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By miroz81
#1050208
Witam
Z tej strony stary - nowy epalacz ;)
Pierwsza próba przesiadki z analoga na wapowanie miała miejsce prawie dwa lata temu i prawie zakończyła się sukcesem. Miesiąc bez ani jednego śmierdziela. Cóż, dobrze było ale ponieważ moja druga połówka nadal delektowała się analogami (w sumie to paliła hybrydowo) to jakoś w końcu po śmierdziala sięgnąłem. Na początku jeden, dwa dziennie a potem proporcje się odwróciły aż do momentu całkowitego odstawienia epapierosa...

Dokładnie 2 kwietnia postanowiliśmy oboje więcej już nie smrodzić. I tak ciągniemy do dziś. 11 dzień bez analoga to dla nas taki mały sukces.

Korzystamy z baterii EGO CE5+ 1300 i clearomizerów KangerTech evod (z których swoją drogą jesteśmy bardzo zadowoleni).
Jako, że aktualnie mieszkamy w UK użytkujemy taki lokalny liquid "Thor Juice" Tobacco Red. Ja 12MG, żona 6MG. Startowaliśmy odpowiednio z mocą 18MG i 12MG, od dwóch dni dawka zmniejszona.

I szczerze mówiąc nie wiem na dzień dzisiejszy wapowanie jest dla nas etapem przejściowym rzucania palenia, czy nowym trendem w naszym życiu. To się okaże...

Pozdrawiam forumowiczów
Awatar użytkownika
By xeNNy
#1062133
Gratuluję, tak trzymać! Nie znam się na zagranicznych lokalnych liquidach, ale wiem jedno. Nie ma nic lepszego od płynów własnej roboty. Zachęcam do odwiedzenia działu "laboratorium chemiczne", gdzie może przekonacie się do robienia własnych liquidów.
Pozdrawiam.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.