EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By kocur
#1009679
2 października 2013 powiedziałem stop. Stop śmierdzeniu, chrapaniu, niewyspaniu i wypalaniu pieniędzy. Po 25 latach wypalania ponad paczki dziennie zmądrzałem. Od tamtej pory jestem czysty i zadowolony. Teraz wapuję około 3-5 ml 12 i za chwilę przechodzę na 6. Mam nadzieję do wakacji zejść do 0. W sumie to już 5 miesięcy minęło a mnie nie ciągnie. Jedyne co to przeszkadza mi smród analogów.
By Vapujacypolak
#1009682
Gratulacje i zycze wytrwalosci az do 0mg wtedy bedziesz ,bohaterem w swoim domu ;D'.

Moj slownik ma do mnie focha forewer.
Awatar użytkownika
By kocur
#1010369
Ha... bohaterem już jestem według moich domowników. Wczoraj zamówiłem bazę 6 mg więc pewne kroki już są podjęte.
Awatar użytkownika
By mir65
#1010693
kocur pisze: Stop śmierdzeniu, chrapaniu, niewyspaniu i wypalaniu pieniędzy..

Na chrapanie i niewyspanie zerówka nie działa *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By mir65
#1011453
Ja chrapałem przy analogach , chrapię teraz i pewnie będę chrapał po odstawieniu e-fajek :(
Awatar użytkownika
By kocur
#1011547
Nie każdy organizm reaguje tak samo. Wiem tylko że odkąd nie chrapię to wstaję wypoczęty. Jak paliłem analogi to budziłem się bardziej zmęczony niż kiedy zasypiałem.
Awatar użytkownika
By xeNNy
#1062134
Coś w tym jest bo i ja wyleczyłem się z chrapania po odstawieniu analogów!
By tararara
#1083748
kocur pisze:2 października 2013 powiedziałem stop. Stop śmierdzeniu, chrapaniu, niewyspaniu i wypalaniu pieniędzy.

Zapytam o ostatnie - odczuwasz już ciężar w kieszeni? Przeznaczasz zaoszczędzone pieniądze na coś konkretnego?
Awatar użytkownika
By kocur
#1083770
Finansowo jest lepiej i to bardzo. Na chwilę obecną to jakieś 200 pln miesięcznie do przodu. Do niedawna jeszcze kasę przeznaczałem na sprzęt do wapowania ale teraz praktycznie to już tylko materiały eksploatacyjne i drobniejsze sprawy do modów.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1086284
kocur pisze:Finansowo jest lepiej i to bardzo. Na chwilę obecną to jakieś 200 pln miesięcznie do przodu. Do niedawna jeszcze kasę przeznaczałem na sprzęt do wapowania ale teraz praktycznie to już tylko materiały eksploatacyjne i drobniejsze sprawy do modów.

To już "z górki" i z daleka od FT :lol:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By kocur
#1086297
Właśnie idą 2 przesyłki z FT :lol: Ale nie jest tak źle bo to drobnica. I jeden kajtek :zakrecony
Awatar użytkownika
By kalito1982
#1117984
mir65 pisze:Ja chrapałem przy analogach , chrapię teraz i pewnie będę chrapał po odstawieniu e-fajek :(


Wszystko zależy dlaczego człowiek chrapie. Papierosy to nie jedyna przyczyna chrapania ;)

btw mi po miesiącu wapowania zniknął kaszel i w końcu mam oddech jak należy :)
Awatar użytkownika
By kocur
#1117999
Wiem o tym doskonale. Ale jak pozbędziesz się innych przyczyn to wiesz na 100% że chrapiesz od analogów.
Awatar użytkownika
By kalito1982
#1118618
Ja też czasem chrapię niestety. Powapuję jeszcze z miesiąc i zapytam żony jak tam moje chrapanie :D Oby przeszło! Kaszel już znikł, więc i chrapanie pewnie zniknie :)
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1118645
Odpowiedni "tłumik" i jest ok :lol:
No i to nie Ty - ino kaytek gwiżdże...
Awatar użytkownika
By Lukus
#1148666
Ciekawe czy i mi przejdzie chrapanie po przejściu na e-papierosa, bo jest to spore utrapienie dla osób śpiących ze mną pod jednym dachem na co dzień i w trakcie wyjazdów wakacyjnych :P
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#1148674
Na chrapanie faceta jest prosty sposób. Kładzie się go na plecach, delikatnie rozsuwa nogi. Jądra zsuwają się na odbyt, zamykają przelot i chrapanie natychmiast ustaje.
Awatar użytkownika
By noman1
#1148678
StaryChemik pisze:Na chrapanie faceta jest prosty sposób. Kładzie się go na plecach, delikatnie rozsuwa nogi. Jądra zsuwają się na odbyt, zamykają przelot i chrapanie natychmiast ustaje.

Oby tylko jąder nie wciągnęło :shock:
Awatar użytkownika
By kocur
#1148725
Jak chrapanie przeszło to nie ma tego problemu :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Goldi
#1148726
noman1 pisze:
StaryChemik pisze:Na chrapanie faceta jest prosty sposób. Kładzie się go na plecach, delikatnie rozsuwa nogi. Jądra zsuwają się na odbyt, zamykają przelot i chrapanie natychmiast ustaje.

Oby tylko jąder nie wciągnęło :shock:

Oby nie za głęboko, bo można by się nimi zakrztusić, a to niebezpieczne podczas snu. :wink:
By user
#1148796
Bawełną zakryć wszelkie nieszczelności hahaha jak w e-p
Albo uniwersalny korek do tłumika motocykla. :piwo
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.