EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
Awatar użytkownika
By kolro
#1022529
wszedłem na new arrivals na FF , zobaczyłem kolejnego klona Kayfuna , wszedłem na dyskusję by zobaczyć co ludzie piszą a tu taki bajer wyskoczył:
http://www.fasttech.com/forums/1651401/ ... lish-trick

Co o tym sądzicie? jak dla mnie świetna opcja - niestety nie mam żadnego tanka/Rda który jest "Foggy" i nie mogę przetestować.
Może ktoś z was spróbuje? Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By raptofil
#1022533
Pasta do zębów ma właściwości polerujące. A że baniaczek jest z tworzywa to został wypolerowany. Podobny efekt uzyskasz stosując paste polerską, będzie szybciej ;)
Awatar użytkownika
By kocur
#1022538
Pasta ma właściwości ścierne. W odległych czasach w wojsku tak się szyby myło/czyściło i efekt był o niebo lepszy niż mycie hiper super płynami do szyb. Teraz tak czyszczą regenerują szkła reflektorów samochodowych czasami.
By user
#1022541
kocur pisze:Pasta ma właściwości ścierne. W odległych czasach w wojsku tak się szyby myło/czyściło i efekt był o niebo lepszy niż mycie hiper super płynami do szyb. Teraz tak czyszczą regenerują szkła reflektorów samochodowych czasami.


Dokładnie.
Pucowało się okna, a także korpusówki i inne WOSki i Wzorce :lol:
By Krasnal45
#1023317
reed pisze:
kocur pisze:Pasta ma właściwości ścierne. W odległych czasach w wojsku tak się szyby myło/czyściło i efekt był o niebo lepszy niż mycie hiper super płynami do szyb. Teraz tak czyszczą regenerują szkła reflektorów samochodowych czasami.


Dokładnie.
Pucowało się okna, a także korpusówki i inne WOSki i Wzorce :lol:

Że o kafelkach na korytarzu i wytwarzaniu "morskiego powietrza" przez kotów, nie wspomnę :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By ohlers
#1023347
reed pisze:
kocur pisze:Pasta ma właściwości ścierne. W odległych czasach w wojsku tak się szyby myło/czyściło i efekt był o niebo lepszy niż mycie hiper super płynami do szyb. Teraz tak czyszczą regenerują szkła reflektorów samochodowych czasami.


Dokładnie.
Pucowało się okna, a także korpusówki i inne WOSki i Wzorce :lol:

Taaak, pamiętam. :mrgreen:
Pomięta gazeta i pasta Nivea :D
W całej kompanii czuć było miętę, a koty czyściły aż się dymiło :lol:
O taaak 8) :beer:
Awatar użytkownika
By Julia
#1023352
kolro pisze:To że pasta ma właściwości ścierne to oczywiste.Miałem na myśli co sądzicie o nowym wyglądzie takiego tanka :)



Zaraz przetestuje:)
Awatar użytkownika
By kocur
#1023357
Julia pisze:...Zaraz przetestuje:)

Jak rozumiem na tanku a nie na kotach na kompanii :zakrecony


Krasnal45 pisze:Że o kafelkach na korytarzu i wytwarzaniu "morskiego powietrza" przez kotów, nie wspomnę :lol: :lol:

I sufit w trocinach *LOL*
By saltaz
#1023584
Julia pisze:
kolro pisze:To że pasta ma właściwości ścierne to oczywiste.Miałem na myśli co sądzicie o nowym wyglądzie takiego tanka :)



Zaraz przetestuje:)


Czekamy na recenzję :D
Awatar użytkownika
By [H3]
#1024638
Niesamowite.. w prostych rzeczach znalazło się rozwiązanie :D

P.S. Wydaje mi się że chyba właściwszym działem było by Tips&Tricks w MODomani bo jest to jednak Trick, nie stricte czyszczenie ;)
Awatar użytkownika
By Julia
#1024641
Zrobiłam jak pisali....Czyli "jechałam" przez parę minut.
Nie widzę okiem różnicy, pod palcami jest gładszy i tyle:)
Albo za krótko albo się nie da:)

Co do wątku to chyba lepiej do "tiuning kaufuna i klonów". Jest wątek taki. Nowy zakładać tylko żeby było o paście to słabo.
Awatar użytkownika
By [H3]
#1024649
Julia pisze:
Co do wątku to chyba lepiej do "tiuning kaufuna i klonów". Jest wątek taki. Nowy zakładać tylko żeby było o paście to słabo.


No tak.. ale wiesz.. zginie to w takim wątku.. ludzie zwykle szukają po nagłówkach.. krótki temat oddzielny byłby naprawdę fajny. Tylko go jeszcze do Tips&Tricks, bo laboratorium techniczne i czyszczenie to bardziej do czyszczenia miedzianych, mosiężnych modów.. czyszczenia atomizerów.. Robienie z nieprzeźroczystego tanka - przeźroczystego, tak prostym sposobem to Tips&Tricks stricte i w pierwiastku :mrgreen:
Awatar użytkownika
By kolro
#1024916
Na to gdzie teraz się ten wątek znajduje nie mam wpływu po któryś moderator przeniósł go z ogólnej dyskusji właśnie tutaj ;)
Fakt - Na Tips n' Tricks się bardziej nadaje jednak...co ja mogę


Obrazek
Awatar użytkownika
By szpenio
#1025740
...raczej nie w każdym przypadku będzie to wykonalne.
Możliwe, że są PMMA z przeźroczystego materiału, a jedynie ze zmatowioną powierzchnią i tu jak najbardziej ma to sen w taki lub inny sposób.
Jak będzie wykonany z "mlecznego" plastiku to lepiej tą pastą zęby umyć...
Kolor materiału się nie zmieni od pasty do zębów lub innej polerującej.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.