EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
Awatar użytkownika
By Xiamea
#1924214
Obrazek
Obrazek
Oxva ma na swoim koncie mniejsze urządzenia typu pod jak i większe zasilania. Oxva Origin SE to najlżejsze urządzenie z rodziny Origin. Łatwe, lekkie i przyjemne użytkowanie tego e-papierosa jest jego najważniejszą cechą.
Oxva Origin SE jest naprawdę lekkim podem, bo waży zaledwie 53 gramy! Jego wymiary to 102 mm X 22 mm X 28.6 MM. Wbudowany akumulator o pojemności 1400mAh i maksymalnej mocy wyjściowej 40W powoduje, że to urządzenie świetnie nadaje się na codzienne użytkowanie. A jeśli rozładuje nam się to naładowanie go do 80% zajmie 30 minut- tak obiecuje producent dzięki USB C 5V/2A.
Pod nie ma wyświetlacza. Komunikuje się z nami za to dzięki diodom. Można z ich koloru oraz ilości wyczytać poziom mocy (low, medium, high) i również poziom naładowania akumulatora. To urządzenie posiada również blokadę. Wystarczy cztery razy kliknąć. Pod występuje w wielu przyjemnych dla oka kolorach.
Obrazek
Grzałki, jakie użyjemy w tym modelu były już wykorzystywane w urządzeniu Oxva Origin 2. Różnica jest tylko taka, że tym razem są to trzy rodzaje grzałek zamiast sześciu.
Obrazek
Podsumowanie
Oxva Origin SE jest kolejny na rynku podem, który wyróżnia się swoją lekkością oraz dość dużym, wbudowanym akumulatorem. Ciekawa propozycja jako urządzenie do codziennego użytkowania tak jak większość tego typu e-papierosów.
Uwell Sculptor- wyrzeźbiony pod

http://www.editer.pl/fotka/f334c5503e[…]

Volish View 1500mAh

Mam taki problem bo kupilam 2 tyg temu okolo e pap[…]

Squonk 21700

Witam Szukam squonka na jeden akumulator 21700. N[…]

Vape Pen V2 - nie działa

Cześć. Mój problem z e-papierosem jakim jest Vape […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.