EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By YelniPeto
#1921926
Jako religijny użytkownik systemu caliburn i saltnic, byłem bardzo zdenerwowany, gdy dowiedziałem się, że większość firm i dystrybutorów nie sprzedaje już zastępczych POD-ów do caliburna. Jak wielu z Was wie, wynika to z całego skandalu związanego z koronawirusem. To, co najbardziej podobało mi się w caliburn, to smak. Będąc użytkownikiem tylko 25 mg soli nic, smak jest nadal obecny przy tej mocy soku, a caliburn naprawdę pomógł również podkreślić smak soku.

Mój lokalny sklep z vape miał tylko 2 dostępne systemy kapsułek, które były naprawdę wygodne w użyciu podczas tego niedoboru. A przez wygodę mam na myśli brak przycisku lub regulację mocy. Wypróbowałem smok novo 2 i smok nord 2, oba bardzo mnie rozczarowały. Obu tym systemom desperacko brakuje smaku, a wydajność na obu jest okropna.

Biorąc pod uwagę, że niedobór dotyczy w szczególności wszystkich plastikowych kapsułek, jaki system kapsuł z wymiennymi cewkami możecie mi polecić, aby uzyskać najlepszy smak i ogólną wydajność? Najlepiej bez przycisków i regulacji mocy.
By YelniPeto
#1921966
Jako religijny użytkownik systemu caliburn i saltnic, byłem bardzo zdenerwowany, gdy dowiedziałem się, że większość firm i dystrybutorów nie sprzedaje już zastępczych POD-ów do caliburna. Jak wielu z Was wie, wynika to z całego skandalu związanego z koronawirusem. To, co najbardziej podobało mi się w caliburn, to smak. Będąc użytkownikiem tylko 25 mg soli nic, smak jest nadal obecny przy tej mocy soku, a caliburn naprawdę pomógł również podkreślić smak soku.

Mój lokalny sklep z vape miał tylko 2 dostępne systemy kapsułek, które były naprawdę wygodne w użyciu podczas tego niedoboru. A przez wygodę mam na myśli brak przycisku lub regulację mocy. Wypróbowałem smok novo 2 i smok nord 2,192.168.0.1 routerlogin 192.168.l.l
oba bardzo mnie rozczarowały. Obu tym systemom desperacko brakuje smaku, a wydajność na obu jest okropna.

Biorąc pod uwagę, że niedobór dotyczy w szczególności wszystkich plastikowych kapsułek, jaki system kapsuł z wymiennymi cewkami możecie mi polecić, aby uzyskać najlepszy smak i ogólną wydajność? Najlepiej bez przycisków i regulacji mocy.
issue got solved
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.