EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By ana.stazja24
#1697103
Witam,
dwa miesiące temu kupiłam sobie milda wave... Generalnie byłam zadowolona, ale od ok. 2 tyg mój e-papieros sam się włącza i spała mi przy tym grzałki :? Mod sam się włącza zarówno podczas użytkowania jak i wtedy gdy nie używany gdzieś leży. I tu pytania... Czy ktoś z Was miał taki problem? Czy da się naprawić? I co najważniejsze czy uwzględnia mi to przy reklamacji? Już brak mi nerwów do niego, a 180zł na ulicy nie leżało jak go kupowałam :?
Awatar użytkownika
By Bart
#1697113
O tym modelu nic nie czytałem, ale z tego co widzę jest normalny guzikowy a nie jakieś podciśnienie jak w zabytkach więc o ile włącza się sam a nie np guzik się blokuje itp. to oddaj na gwarancje jak kupowałaś 2 miesiące temu to będzie najlepsze rozwiązanie.

Chociaż osobiście uważam, że jeszcze lepszym wyjściem było by odzyskanie pieniędzy za niego(o ile to jakoś możliwe) i kupienie produktu bardziej wiarygodnej firmy ;)
By ana.stazja24
#1697119
Tak właśnie.. guzik się nie blokuje, ani nic. Spróbuję go wymienić, chociaż pewnie jak na złość przy sprzedawcy będzie działał normalnie. Na zwrot pieniędzy niestety w sklepie e-smoking world nie mam szans, ale może go po wymianie sprzedam taniej, bo mild jest jakiś "przereklamowany".
Dziękuję za odpowiedź :)

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Bart
#1697123
Kiedyś pani która sprzedawała w esmokingworld powiedziała mi, że lepiej u nich kupić bo "My zawsze przyjmujemy produkty na gwarancje, u nas nie ma nigdy kłopotów z wymianą".

Aż mnie ciekawi czy to prawda :)
By ana.stazja24
#1697145
Pewnie tak mówią, by nas zachęcić, ale szczerze to wątpię czy będzie tak rozkosznie jak jutro pójdę ze swoim. Dam znać jak coś. ;) Następnym razem kupię zwykłego e-faja, którego budowa jest prosta jak cep i tyle. I nie milda.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1697160
Spokojnie, wymienią Tobie bez żadnego ale, oczywiście pod warunkiem że posiadasz paragon zakupu. ( gwarancja z tego co wiem wynosi 6 miesięcy )
By ana.stazja24
#1697167
Mam nadzieję..., ale jak przy sprzedawcy będzie działał normalnie, to jak im cokolwiek udowodnić..? On często, ale nie zawsze się sam włącza. Chyba go postawie i będę nagrywać póki sam sie nie uruchomi. Hahahah :-/

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By dzetson
#1697174
Nie przejmuj sie tym czy zadziała czy nie. Opisz problem pracownikowi a on zadzwoni do działu technicznego. Ci zaś najprawdopodobniej powiedzą wymiana na miejscu lub gwarancja i na 14 dni zostaniesz bez papierosa. Pierwsza opcja zapewne wygra.
By ana.stazja24
#1697179
Tak? Nie wiedziałam, że dzwonią do działu technicznego :) to nie będę się bawić w nagrywanie :P jak mi go zabiorą , to mam zapasowego jakiegoś starego volisha. A jak wymienią to sprzedam za 100, bo nie pierwszy raz mam problem z mildem. Niby ma jakiś zawór, ale jak krzywo wkręciłam nową grzałkę i wciągnęłam po czasie do płuc to gorszej spalenizny nie miałam w płucach i o mało nie zwymiotowałam.
Awatar użytkownika
By dzetson
#1697181
Na przyszłość po odczekaniu radze jeszcze pociągnąć z 15 razy na sucho (bez wciskania guzika) lub z 5 razy również na sucho ale zasłaniając przy tym kanały powietrzne. Tak aby nam się spokojnie cała bawełna nasączyła.
By ana.stazja24
#1697641
Dzisiaj byłam z reklamacją i na szczęście fajek sam się włączył w dłoniach sprzedawczyni.. gdyby nie to, to raczej byłoby ciężko... Wymieniła mi tylko baterię, bo to raczej problem w niej tkwił. Ale jakby coś dalej było nie tak, to znaczy, że problem jest z atomizerem - w co szczerze wątpię. Wtedy mam jej oddać baterie i dostanę nowy atomizer... szkoda, że całego kompletu mi nie wymieniła, tak jak w komplecie się go kupuje. Generalnie jestem zadowolona. Fajek działa jak powinien :) ale i tak go nie lubię.
By nejsik
#1925173
Mam to samo tyle, że z Drągiem X Pro. Sam się włącza przy czym przypala mi grzałki. Nie wiem co mam zrobić, nie spadł mi ani razu natomiast była sytuacja gdy szedłem, było ślizgo i wywróciłem się trzymając go w dłoni (poza tym, że ja zbiłem sobie kolano epet nie ucierpiał w żaden sposób, nie spadł na ziemię ani nic, trzymałem go w górze) w tamtym momencie nagle zaczął syczeć (sam z siebie aktywował się i przypalił grzałe). Epet nie syczycały czas tylko z przerwami np. jeden dzień palenia nie syczy w ogóle, a na następny już tak. Denerwuje mnie to bo nie dość, że przypala grzałe co zmniejsza jej żywotność to potem smak jest słaby. Macie jakieś rady co z tym zrobić? (Na gwarancję nie ma szans)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.