EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By Tony_Wapuje
#1925363
Longfille #TAG to płyny, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Sprawdziłem dla was 3 smaki z nowej partii tagów i podzielę się z wami przemyśleniami na ich temat. Było smacznie i intensywnie.

Wszystkie Longfille #TAG uzupełniłem bazą 0 mg 70/30.

Longfill #TAG Grape Grenade-winogronowa bomba

Obrazek
Płyn, który lepszy być nie może. Wyjątkowo intensywna mieszanka słodkiego winogrona podparta delikatną cierpkością granatu. Uprzedzając pytania, płyn nie jest gorzki co często zdarza się w przypadku tańszych longfilli o takich profilach smakowych. Nieodłączną częścią miksu jest koolada, której dawka jest odpowiednio wyważona. Zdecydowany faworyt w moim zestawieniu.

Longfill #TAG Sweet Ice Fruits-słodki i oryginalny

Obrazek
Potrzebujesz słodkiego, a zarazem ciekawego płynu ? W takim razie ta propozycja jest dla ciebie. Miks jest dość szalony, a w jego składzie znajdują się odmienne nuty truskawki, brzoskwini i papai. Przy testach płynu zauważyłem przewagę brzoskwini nad pozostałymi składowymi. Dodana do mieszanki koolada delikatnie zbija słodycz, więc przy dłuższym wapowaniu nie odczujemy tak zwanego przesłodzenia. Najbardziej niestandardowa mieszanka w zestawieniu.

Longfill #TAG Tropical Juice-prawdziwie egzotyczny miks

Obrazek
Coś dla fanów owoców tropikalnych. Klasyczny grejpfrut z dwójką egzotycznych kompanów. Moim zdaniem wcześniej wymieniony cytrus wysuwa się na prowadzenie, jednak da się wyczuć każdą pojedynczą nutę. Dawka koolady jest mniejsza niż w przypadku Sweet Ice Fruits, ale być może to moje wrażenie, ponieważ testy odbywały się przez dłuższy czas. Mieszanka trafiająca praktycznie do każdego.

Podsumowanie i wnioski

Obrazek
Longfille #TAG testowałem dogłębnie, wykańczając każdą butelkę. Wszystkie wymienione wyżej smaki nie spowodowały u mnie uczucia nudy, więc spokojnie można wapować je całymi dniami. Jeśli poszukujesz płynów dobrych jakościowo, których cena nie przyprawia o zawrót głowy to te longfille spełniają oba warunki.

Platformą testową był głównie Elder Dragon RDA od Wotofo.
Grzałka: Fat Cloud 4-Core Ni80 3 mm
Bawełna: BP Mods Cotton Pro 3 mm
Recenzja jest moją opinią, a wasze wrażenia smakowe mogą się różnić.
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.