EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By FunnyVape
#1923517
Witam!
Mam na stanie aegisa geek vape legend 1 z atomizerem TV16. Przydarzyła mi się ostatnio sytuacja w której doszło do upadku e-papierosa na ziemię co wiązało się z tym że zbiło się szkiełko a liquid znajdujący się prędzej w tanku dostał się do portu ładowania ( nie miałem uszczelki ). Po powierzchownym oczyszczeniu e-papierosa zdałem sobie sprawę że nie jestem w stanie wyczyścić czy pozbyć się liquidu z portu ładowania co doszło do tego że liquid dostał się do ogniw przez co się zepsuły w sensie nie idzie go naładować, po zakupieniu nowego ogniwa okazało się że e-papieros sam zmienia waty do góry lub do dołu, zwiększa się jasność ekranu ( lub zmniejsza ) motyw ekranu także się zmienia, pokazuje się motyw ładowania mimo że go nie ładuje a najgorsze że ciężko jest go włączyć a jak już się uda to szwankuje i ciężko jest palić jak wyskakują komunikaty jak ,,battery low protection". Nowe ogniwo po jednym dniu także się zepsuło przynajmniej tak uważam bo nie chce się naładować natomiast ogniwo znajdujące się w innej przegrodzie jest w pełni sprawne chcę zaznaczyć że ładowarkę USB mam sprawną. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć co zrobić by ponownie działał nie wydając pieniędzy w błoto na ogniwa skoro dzieje się to jedynie w przegrodzie pod portem ładowania.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.