EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By yayk
#1901721
Posiadam kilka liquidów po terminie i to sporo po terminie ,obstawiam że kupione około półtora do dwóch lat temu ponieważ wtedy przestałem używać e-papierosa. Wróciłem do epalenia kupując smoka stick v9 bez nowych soczków ponieważ pamiętałem że posiadam te ,a na buteleczce żadnej daty nie ma a także konsystencja wydaje się normalna więc..poprostu zalałem. Nie wydaje mi się żebym czuł wiekszą różnice z tym co doświadczyłem wcześniej a nawet zalałem troche z buteleczki która już była otwarta ( trzymane w pudełku ,pomieszczeniu gdzie temperatury latem a także zimą wieksze niż tak zwane "pokojowe") Jednak na drugi dzień postanowiłem wygooglować i nie moge znaleźć sensownych informacjii co do efektów palenia (jeżeli jakiekolwiek są poza "na słońcu może stracić zawartość nikotyny"). Więc może ktoś mi odpowiedzieć czy zaszła w tym czasie jakaś szkodliwa reakcja chemiczna? Do wyrzucenia jak najszybciej czy można dopalić.( włącznie z tymi wcześniej otwieranymi) :? :? :roll:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1901726
Termin ważności jest wymagany ustawowo bez względu na przydatność produktu. Wynosi on nie więcej niż dwa lata. Co do używania po terminie to nie stwierdzono na tym forum żadnych skutków ubocznych, a wielu tu korzysta z zapasów z dobrych czasów.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.