EPF
Awatar użytkownika
By kalin20
#1243739
Witajcie.

Mam kilka akumulatorów które mają uszkodzone koszulki. Chciał bym je zregenerować tylko nie bardzo wiem gdzie nabyć takie koszulki.
Wiem że na goodwaperze są, ale szukam innego miejsca.
Możecie podrzucić gdzie jeszcze dostane takie koszulki.
Awatar użytkownika
By domekrap
#1243741
To co pokazuje googwaper to zwykła koszulka termokurczliwa. W każdym sklepie to dostaniesz. Zmierz średnicę aku i dobierz odpowiednią koszulkę. Koszt parę zł.
By mlodybb
#1243743
Jakiś link?
Awatar użytkownika
By Fisherking
#1243748
Nie wiem czy sa jakies lepsze, te co podalem sa bardzo dobre, latwo je tez sie obkurcza, kilka baterii w nich hula juz ponad 0.5 roku i zero sladow zuzycia
Awatar użytkownika
By kalin20
#1243760
domekrap pisze:To co pokazuje googwaper to zwykła koszulka termokurczliwa. W każdym sklepie to dostaniesz. Zmierz średnicę aku i dobierz odpowiednią koszulkę. Koszt parę zł.


Tego patentu z koszulką już próbowałem jednak po założeniu koszulki akumulatory mają za dużą średnicę i nie wchodzą do rurek.
Nie chciał bym zamawiać na ft takiej pierdoły bo to bez sensu.
Awatar użytkownika
By beton34
#1243845
Vaporek pisze:sa te przezroczyste, ale tez i w roznych kolorach: czarne, czerwone, fioletowe, zeilone, zolte ...


Transparentne podobno są najbardziej wytrzymałe.
Awatar użytkownika
By xacax
#1245574
Na części swoich akusów mam te:
https://www.fasttech.com/products/1616/10004244/1323902
i mogę polecić. Grubość umiarkowana, mieści się bezproblemowo w rurkach.
Jak się mają do bezbarwnych - niestety nie wiem. Wolę wyraziste kolory, łatwiej znaleźć akusa :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Goldi
#1311404
Te ze sklepu elektronicznego się nie nadają. W większości mają za grubą ściankę. Tu jest potrzebna specjalna koszulka do pakietów.
Awatar użytkownika
By HALF and HALF
#1316065
Termokurcze w buty sobie można wsadzić. Po +/- 1mm dochodzi na ogniwie. Dalej to tylko mufy do złącz kablowych :) Słowo klucz "folia". Folia do pakietowania.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.