EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By dobbie
#1925094
Witam, kiedyś miałem tesle WYE 200W, w sumie byłem zadowolony z samego moda ale chyba nie z atomizera, irytowało mnie strzelanie olejkiem w język oraz czasem olejek potrafił się jak by zaparować, szukam czegoś w komplecie do 500zł co nie będzie strzelać liquidem w język oraz nie będzie cieknąć - pozdrawiam M.
Awatar użytkownika
By creezzu
#1925641
Witam, jeżeli chodzi o przyjemność z vapowania bez wyciekającego liquidu czy strzelaniu liquidem w język mogę polecić atomizer zeusa sub ohm. Grzałki w nim bardzo dobrze oddają słodkośc liquidów przy dosyć długej wytrzymałości samej grzałki(tutaj ma to znaczenie tylko z typowo nie przesłodzonymi liquidami, gdyż te przesłodzone bardzo karmelizują się na grzałce i bardzo szybko ją niszczą). Jeżeli chodzi o dół to wybór jest dosyć spory i wiele zależy od preferencji własnych jednakże na wgląd że będziemy potrzebować większej mocy przy korzystaniu z atomizera poleciłbym jakiś sprzet na 2 akumulatory np. thelema, centaurus, L200, drag 4 itd.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.