EPF
Adaptery, przedłużki, pierścieniem i inne ustrojstwa, które mogą Ci się przydać przy modernizacji e-papierosa.
Awatar użytkownika
By melissa
#155033
Znajoma sprawila sobie kilka misiecy temu collinsa age ,ale nie jest zadowolona bo jest dla niej za ciezki,za gruby i w ogole. Poniewaz zdecydowalam sie juz na zakup nowego e-fajka postanowilam jej oddac swoj sprzet,tyle ze ona chcialaby kartomizery . Widzialam ,ze sa odpowiednie przejsciowki zeby zrobic mojego m 401 na kartomizery, ale czy taka mala bateryjka poradzi sobie z kartomizerami?
Awatar użytkownika
By Kvl
#155038
A czy nie lepiej jest zakupic batke kr808D-1 i kartomki od ColinSs-a ?? Uwierz mi ze ta batka daje sobie niesamowicie rade :) I przy ciągłym pykaniu batka starcza mi na calutki dzień.
Awatar użytkownika
By melissa
#155052
Chodzi o to ,ze chce znajomej oddaac te baterie ,ktore juz mam a mam ich 5 ,tak zeby kobieta nie poniosla wiekszych kosztow . Kupujac nowa baterie musialaby miec przynajmniej 2 + ladowarka no i wychodza juz niemale pieniadze z tego . Przejsciowka + pudeleczko kartomizerow bylyby o wiele tansze.
Awatar użytkownika
By vlodo
#155072
Podpowiem bo sprawdziłem i da się palić kartomizery na bateriach od modelu EM 401 i innych podobnych :) ... a więc dokupujemy przejściówkę z 401>510 i do tego kartomizery dpv5 pod gwint 510 - bardzo ładnie dymią nam kartki :) polecam . Także można zastosować przejściówkę 401>901 i popalać na kartomizerach od dpv9 (Age) i innych pod gwint 901 tu troszkę mniej dymku :)
Awatar użytkownika
By bigbaster
#155078
401/901 musi być mniej dymu bonapięcie mniejsze. A i 510 dymią ciut słabiej niż na batkach 510 czy 808.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.