EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Dawid937628
#1925128
Po uzytkowaniu papierosow jednorazowych z uwagi na koszty zakupilem volish view 2 jezeli chodzi o smak to jest to moj najgorszy zakup, tak doradzil sprzedawca ktory tylko chcial cos sprzedac byle by sprzedac.
Jestescie bardziej w temacie niz ja wiec prosze o rade jaki epapieros kupic zeby oddawal smak a nie jakas spalenizne do wydania 200-300 zl
By Mdziam78
#1925772
Już myślałem, że jestem jedyną osobą trafiającą na shit. Jako shit rozumiem palenie starej szmaty.
Do tej pory najlepsze co miałem to Smok Nord 2. Niestety przeżył swoje i bateria odeszła. Drugim super wyborem był Smok Nfix, smak oddawał kapitalnie, ale mała bateria... Padł po kilku miesiącach, Kolega miał podobnie. Wymyśliłem więc że wymienne baterie będą super, no i są super ale nr mogę trafić na dobrego moda. Smok RPM160 daje smak, ale liquid sam chyba wciąga, dodatkowo cieknie, SMOK RPM 5 pro, smak trochę oddaje, ale leje się niemiłosiernie. Kupiłem Aegis Boost i Eleaf iStick Pico, ale smak Mega lipa. Już myślałem, że może go straciłem, ale po wypaleniu kilku jednorazówek wiem, że jednak nie.
Planuję kupić Nord Pro i sprawdzić.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.