EPF
By humbak9999
#1218870
Witam. Jako świeżak zastanawia mnie jak wygląda wapowanie w zimie podczas mrozu albo jak pada śnieg. Może głupio brzmi pytanie ale ciekawi mnie czy ustnik nie przymarza do ust, czy to zdrowe dla modów (mróz i opady). Jak to jest? Dopiero 1-sza zima z wapowaniem przede mną stąd pytanie. Ogólnie jakie są wasze doświadczenia i jakie plusy i minusy zauważyliście względem palenia analogów w tych warunkach?
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1218871
Jak nosisz epetka na wierzchu, to przy metalowym dripie mogą zdarzyć się niespodzianki ;)
ale ten kłopot rozwiązuje plasticzany drip, czasami trzeba podgrzać grzałkę ciut dłużej, by wymaganą chmurkę uzyskać.
Awatar użytkownika
By yetisize
#1218924
Papieros noszony w kieszeni kurtki jest zimny. Bardzo czasami.
Metalowe ustniki są nieprzyjemne w używaniu. Na zimę tylko plastik.
Zdarzyło mi się że liquid był na tyle zimny że zgęstniał i przybobrzył.
Bateria na zimnie szybciej się rozładowuje. To w sumie tyle.
Awatar użytkownika
By reo320
#1218976
Uważałbym też z plastikowymi parownikami typu vivi nova. W tamtym roku, dla znajomego, który nosił w kieszeni kurtki ep (był mróz spory) wapną kilka razy i mu tubka pękła. Nie wiem jak wygląda sytuacja w szklanych tubkach ale myślę, że taki pro tank czy nautilus nie jest narażony na pęknięcie bo szkło jest dość grube. (sam nie wapuję na zewnątrz jak jest mróz)
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1219058
Dla mnie lepiej to wygląda niż palenie analoga w zimę. Tutaj przynajmniej mogę używać moda w rękawiczkach, bez obawy że je przypalę i całkowicie mi prześmierdną :mrgreen: W mrozy odstaw tylko metalowe dripki, jeżeli zima będzie "jesienna" to nawet nie zauważysz różnicy.
Awatar użytkownika
By pok14
#1219070
Takie tam pomysły, może ktoś wykorzysta.
Dla zasilań cylindrycznych aby trochę odizolować akumulatory od działania niskich temperatur można wykorzystać izolacyjne otuliny neprenowe lub poliuretanowe.

Zasilania typu box całkiem nieźle wyglądają w kubraczkach z okleiny korkowej.

Driptipy metalowe przystosowałem w ten sposób, że zakładam na nie kapturki z kartków, można też zrobić sobie okleinę korkową.
Awatar użytkownika
By toska
#1219405
Ja jednak wyniosłam coś dobrego z tego wątku .
Nie raz mi jęzor za dzieciaka przymarzł do czegoś metalowego , a nie pomyślała bym o wymianie ulubionego metalowego dripka porą zimową a co za tym idzie mogła bym się zdziwić i to bardzo :D
By e-pap Piła
#1219765
To będzie moja 5 zima z e-fajkiem, i nie zauważyłem, żeby coś extreem się działo. Dużo przebywałem na dworze (7-8godz) i jedyne co męczyło, to bateria szybciej padała. Liquidy, fakt gęstnieją - ale bez przesady... można spokojnie wapować.

--

Temat oczyszczony ze zbędnych postów - k77
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.