EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
#1925292
Witam,
Moje pytanie widzicie już w tytule tematu.
Przepraszam ale... nie wiem jaki dział na ten temat dać, tak naprawdę sam nie wiem.
Pytanie to jak domniemam porusza kilka przynajmniej kategorii mocniej lub mniej
albo co gorsza nie będzie tego w żadnej kategorii, czego się obawiam. najbardziej.
Czy efekt smakowy takiego dajmy nato AROMA King Banana Ice 700puffs jest wogóle osiągalny na jakimkolwiek sprzęcie i liquidzie ?
Co kupić i / lub/ albo jak to zrobić żeby osiągnąć, to co w tych jednorazówkach jest nie do pobicia po prostu, czyli smaku super i wuchtę go :) .
Czyli raz jeszcze jak poczuć tak zajedwabisty jak tam smak, choć w połowie, bez wydawania 30zł na jednorazówkę dziennie, codziennie ,a czasem i 2 takie wypalę, Masakra niemam na to kasy.
Macie może jakiś pomysł to proszę Was o radę,
bo taniej mi już wychodzi palić zwykłe faje. i myślę sobie WT.... ....
Nie o takie płuca i niesmak walczyłem.:)
Pozdrawim
#1925293
No jednorazówki wychodzą drogo , ale jeśli zależy Ci aby było tanio to zrobiłbym tak
1. zakup jakiegoś moda na akumulatory
2 dobry parownik do robienia sobie grzałek
3 grzałki i wata
koszt dobrego zestawu to w granicach 300 zł
i teraz przechodzimy do sedna , kupuje jeśli nie chcesz robić samemu premixa o smaku banan ice są w sprzedaży koszt około 30 zł i masz 60 ml płynu .
Liczmy że cały koszt zamoknąłbym w kwocie 350 do 400 zł max jednorazowy wydatek , potem dokupujesz sobie tylko premixy o jakich chcesz smakach do tego baza nikotynowa i masz i koszt tego na miesiąc w zależności ile wapujesz dziennie to około 80 - 100 zł na miesiąc .
Tak bym zrobił zamiast wydawać po 30 do 60 złotych dziennie
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.