EPF
Dział o bazach (PG/VG), shotach i solach.
By eustaszek98
#1925597
Witam wszystkich.

Przez obecny problem z dostępnością nowych gotowych baz beznikotynowych (akcyza tak wiem) są jaja z terminami ważności. Zakupiłem 100ml 50/50 bazę. Z tego co pamiętam to na butelkach zawsze widniał termin ważności 2 lata. Nie bawiłem się w mieszanie gliceryny i glikolu, uprzedzam komentarze - ale chyba czas mieszać samemu :D.

Teraz to albo sprzedają grubo rok po terminie ważności (wyprodukowane w 2020) albo spotkałem się z nową etykieta, że nadaje się do spożycia w ciągu 3 miesięcy od otworzenia butelki(ale również produkcja w 2020). Podobno sanepid to zatwierdził ;).

Jak to wygląda? Nadaje się to w ogóle do palenia? Rozumiem, że to nie jest produkt szybko psujący się, ale też bez przesady.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.