EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1921723
Ares 2 LE MTL RTA od firmy INNOKIN to poprawiona wersja poprzedniego atomizera Aresa 2 – producent zapewnia, że nowy parownik pracuje jeszcze lepiej i lepiej oddaje smak. Przyjrzyjmy się czy faktycznie tak jest.
Obrazek
Specyfikacja
Pojemność: 4 ml
Średnica: 24 mm
Wyposażony w nowy Cross Airflow Control umieszczony pod grzałką
System zapobiegający wyciekom
Przepływ powietrza: Dolny przepływ powietrza
Możliwość zmiany konfiguracji przepływu powietrza bez konieczności wyjmowania grzałki

Kolorystyka
Obrazek
Do wyboru mamy dwa klasyczne kolory: czarny oraz srebrny. Być może nie jest to oszałamiający wybór ale według mnie idealny – uwielbiam klasykę i takie zestawienie jak najbardziej mi odpowiada.

Budowa
INNOKIN Ares 2 LE MTL RTA wykonany jest ze stali nierdzewnej. Urządzenie dostępne jest w dwóch rozmiarach 22mm oraz 24mm, a samo wykonanie korpusu jest dość minimalistyczne.
Obrazek
Uzupełnianie liquidu odbywa się poprzez odsunięcie górnego top capa (zastosowano to samo rozwiązanie co w poprzedniej wersji). Na pochwałę zasługuje również świetnie wykonany drip tip 510 Ultem.
Obrazek
Na zewnętrznej powierzchni komory grzałki umieszczono wygrawerowaną nazwę urządzenia. Od dołu umocowano gładki pierścień regulacji powietrza.
Obrazek
Tak jak wspominałem na początku Ares LE ma bardzo wiele wspólnego ze swoją poprzednią wersją – w przypadku decku do montowania grzałki, deck bazuje na poprzedniej wersji, czyli posiada dwa potężne słupki to montażu grzałki, a pomiędzy nimi kółko działające na zasadzie radełka – dzięki temu mamy możliwość ustawienia dokładnego przepływu powietrza.

Podsumowanie
INNOKIN Ares 2 LE MT RTA – czy warto? Myślę, że tak. Dlaczego? Bo jeśli nie kupiłeś Aresa 2 a się nad tym zastanawiasz, to możesz wybrać zarówno 2 jak i wersję LE – są to praktycznie dwa te same parowniki różniące się drip tipem oraz w LE pierścieniem do regulacji przepływu powietrza. Bez dwóch zdań jest to gratka dla każdego, kto uwielbia MTL.

Cena
Za Ares LE 2 będziemy musieli zapłacić 149 zł. Cena wydaje się być uczciwa i rozsądna, a otrzymujemy bardzo dobry parownik MTL i cieszymy się smakiem oraz prostotą użytkowania.
Obrazek
By joloass
#1921812
Ares od samego początku ma jeden problem, a jest nim Digiflavor Siren 2 *SMOKEKING*
Pomimo tych wszystkich modyfikacji, w moim odczuciu pozostaje on wciąż w tyle za wspomnianym swoim pierwowzorem odnośnie oddawania smaku oraz w zakresie regulacji cugu.
Poza tym w odniesieniu już do jakości wykonania oraz dołączanego do niego asortymentu, nawet estetyki samego opakowania całego zestawu; faktycznie nie można mu nic zarzucić 8)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.