EPF
Awatar użytkownika
By lennin
#119807
W ramach walki z bateryjkami i modami wszelakimi wieczny nie dosyt czułem odnośnie ich pojemności. Postanowiłem popytać znajomych czy ktos by mi nie wystrugał takiego body. Oryginalne INDU bylo poza moim zasięgiem finansowym aktualnie lecz sam pomysl wydawal mi sie wzorowy. I Darek vel Darek z forum latarkowego podjął sie zadania. Co powstało? Pojemnik na akusa 18650 liion, zero elektroniki, wyłącznik zrobiony ze styków przekaźnika elektrycznego. Jedyny kawałek przewodu prowadzi od włącznika do środka złącza baterii. Pełen manual i chyba teraz mi prądu nie zabraknie *SMOKEKING*







Bardzo dziękuje Darku za wysiłek i nakład czasu jaki poświeciłeś dla mnie.
By jaceka
#119844
Ładna ta podróbka
Awatar użytkownika
By Dziadzio_Julki
#119876
Witam,
zrobiłbyś fotki od strony gwintu do atomka (bez atomka), bo rozumiem, że część świecąca latarki jest wywalona.
Awatar użytkownika
By lennin
#119890
To body zrobione od 0 przez niego nie przeróbka latarki. Ale mówisz i masz ;)








Awatar użytkownika
By Wolf
#119902
Bardzo ladny mod, o wiele ladniejszy od indu...

BTW, indu nie jest jakims super ekskluzywnym urzadzeniam, jak wydaje mi sie niektorzy uwazaja...

Ani to ladne, ani przelomowe, po prostu, jeden z wielu...

Wracajac do Twojego moda, polecam albo go zmatowic(wypiaskowac?) albo wyszlifowac na lustro :)
Awatar użytkownika
By lennin
#119905
Z doświadczenia wiem ze polerowanie jest dobre na krotko. Zostają odciski itd. Szybciej przejadę całość gąbką stalowa lub oddam do anodowania ;)
Awatar użytkownika
By lennin
#119909
To alu. Stop mogę zapytać jaki. Ciężki to jest akumulatorek dopiero ;)
Awatar użytkownika
By szczuro
#119912
super
w koncu to "chinska stal", ale Polska jakosc :-D
i do samoobrony moze sluzyc....
By Pilot353
#119913
No to jest lekki. Wygląda na stalowy a to przez to że jeszcze się błyszczy. Ale fakt że ładny. Kolega Twój mógłby na forum zarobic na tym. Pewnie wielu chętnych by się znalazło.
Awatar użytkownika
By lennin
#119919
Pewnie i tak poczta pantoflowa sie rozejdzie. Trzeba częściej na IRCa wchodzić *BLUSH*

Pamietać należy że człowiek to struga ręcznie na tokarce. To nie CNC. Czasu więcej i to bardziej jako hobby traktuje chyba :D
By palacz 40+
#119976
Bardzo ładne :!: Chętnie też bym nabył :P Darek vel Darek istotnie mógłby zarobić na forumowiczach :wink: A jeśli jest tak zdolnym mechanikiem to rzucam hasło aby pochylił się nad zbiorniczkiem AFS - Automatic Feeding System np. http://www.forum-ecigarette.com/e-brico ... 44-50.html lub http://www.cloud9vaping.co.uk/epages/yx ... AFS-23-901 (jedyny chyba sposób na pozbycie się watki i jej przypaleń :twisted: )
Awatar użytkownika
By Dziadzio_Julki
#119983
Tia... teraz widać, że to wytoczone - dla mnie poza zasięgiem, nie mam takich znajomych (szloch). Trochę mnie to "forum latarkowe" zmyliło. Ładna robota... kolega nie chciałby "strugać" takich rzeczy na zamówienie? ;)
Awatar użytkownika
By Wolf
#119992
palacz 40+ pisze: A jeśli jest tak zdolnym mechanikiem to rzucam hasło aby pochylił się nad zbiorniczkiem AFS - Automatic Feeding System (jedyny chyba sposób na pozbycie się watki i jej przypaleń :twisted: )



Najlepszym sposobem na to jest dripping :)
Tak pale w domu od dluzszego czasu, bez watek, bez babrania sie...
Po za domem najlepiej spisuja sie kartomizery...

Jakos nie jestem w stanie wyobrazic sobie zapieprzanie gdzies z duzym modem i jeszcze zbiorniczkiem AFS do tego...
Po za tym do AFS potrzebne sa specialnie przerobione atomizery...
Awatar użytkownika
By lennin
#119996
Z tego co z nim rozmawiałem w miarę swoich skromnych możliwości po dostarczeniu złącza baterii coś tam struga.
By palacz 40+
#120295
Lennin - a może podeślesz namiary na swojego mechanika twórcę :?: Co prawda głównie palę na kabelku ale irytuje mnie czasami zanik prądu....
Wolf - niestety jestem byłym fajczarzem i wersja dripping to dla mnie perspektywa zbyt krótkiej 'sesji' :) Stąd ciągle wracam do myśli o AFS - firmowe 'ustrojstwa' są paskudnie drogie :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Wolf
#120376
Zakropiene co 10 machow to nic strasznego, szczegolnie jak siedzisz w domu :)
By Vaporek
#124234
A to moja wersja, ktora powstala na specjalne zamowienie :

Obrazek

oraz porownanie do Tornado :

Obrazek

teraz pradu mi nie zabraknie
:)
Awatar użytkownika
By szwejku
#125573
Super sprawa, piękne. Ładne połączenie mosiądzu ze stalą. Przełącznik bardzo estetycznie zamontowany. Ma tzw. "duszę". Lubię taką robotę.
Ja bym go jeszcze wypiaskował żeby był matowy, a jedynie wyfrezowane paski bym zostawił lustrzane. Jakbyś miał kiedyś problem z czyszczeniem takich zakamarków, to polecam dratwę szewską z naniesioną pastą polerską i jazda w rowkach.
Możesz również zaoksydować go na czarno (oczywiście omijając rowki :wink: ), a jak to zrobić - odsyłam w wolnych chwilach na Forum: http://www.knives.pl- kopalnia wiedzy.
Awatar użytkownika
By Kubuś Puchatek
#125578
Ja bym chętnie nabył taki sprzęt i jak zwykle wraca polska z przed 89r wtedy wszystko trzeba było robić samemu .Chciałem mieć fajne spławiki to zrobiłem sobie tokarkę do nich z silnika do maszyny do szycia i futerka od wiertarki .Ale to były czasy a teraz możesz kupić indu kupić w cudzysłowie bo albo w Chinach nowy rok albo urząd celny co krok . Ja się pisze na taki mod i czekam aby ktoś to zrobił w większej ilości to zarobi na pewno lepiej niż chinole.
By Vaporek
#125609
Mala poprawka - wykonane jest to przez mojego kolege z aluminium a koncowka z mosiadzu z zamocowanym gwintem bateryjnym.
Zasilanie to oczywiscie 18650
By darekz
#125612
Witam
To ja jestem twórca tego wynalazku.Jeśli jest ktos chętny to służe.
By darekz
#125615
Tylko prosze dostarczyc gwint do atomizera tz.gwint od baterii.
Awatar użytkownika
By mkk
#125628
To sie od razu ujawnie, jako szczesliwa posiadaczka tego sprzetu :)
Chcialam wiecej napisac jak dojda do mnie baterie, bo na razie uzywam tylko od sticka malutkich a na dedykowane czekam, wiec wiecej i z fotkami napisze jak juz wszystko dojdzie :D
Ale na razie moge napisac jedno BOMBA! Ja juz kocham ten sprzecik i na jednym nie poprzestanę :)

BTW to naprawdę piękna i dopieszczona robota :)
Ostatnio zmieniony 19 mar 2010, 13:07 przez mkk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By szwejku
#125630
darekz pisze:Tylko prosze dostarczyc gwint do atomizera tz.gwint od baterii.

Bardzo proszę o informacje na PW gdzie ten gwint od baterii wysłać. Mam gwinty w standardzie 801. I jeszcze jedno - na jakie baterie zostało zaprojektowane?
Awatar użytkownika
By mkk
#125632
Szwejku najlepiej i najszybciej na IRC-u, bo warto zebrac sie w kilka osob i razem np gwinty zamawiac, my tak zrobilismy :) A i Darek bywa na ircu :D
Awatar użytkownika
By sieniek
#125644
Gdzie coś takiego można zamówić? Albo jak zrobić :D?
By Vaporek
#125674
zamowic mozna u uzytkownika darekz

przy zamawianiu nalezy tez dostarczy odpowiedni dla siebie gwint baterii, ktory jest do nabycia np tu :
http://www.dpv9.pl/index.php?products=p ... prod_id=54 (nalezy wybrac z listy odpowiedni gwint)
lub tu : http://www.heaven-gifts.com/index.php?g ... wt&gcat=93

:)
Ostatnio zmieniony 19 mar 2010, 15:38 przez Vaporek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By sieniek
#125684
A ile cena takiego cuda ?
Awatar użytkownika
By maniek987marcin
#125690
Mam pytanie czy do tych magicznych korpusów pasują takie bateria http://www.allegro.pl/item966902225_aku ... oclaw.html.
I drugie pytanie jak te ustrojstwo ładować. Np. jak mam ładowarkę do Dse 901 i dam gwint od 901 to ta ładowarka mi to naładuje(oczywiście ładowarka była by przystosowana do wkręcenie do niej takiego korpusu).
Pozdrawiam Marcin
By palacz 40+
#125692
Darekz - przyznam, że też chętnie po prostu bym nabył! Jestem przyzwyczajony do penów (Stick V2, POLTIKO) i jako dodatkowy na kartomizery (np. Trendy 808). To jedne z popularniejszych wersji jak sądzę... Można oczywiście kupować osobno gwinty i zamawiać indywidualnie ale może pomyślisz o np. kilku egzemplarzach do sprzedaży :wink: No i na ile wyceniasz swój trud :?:
Awatar użytkownika
By sieniek
#125706
Panowie - jaka cena takiego sprzętu jest? Można ładowarkę do tego kupić ?
By darekz
#125731
Ładowarka musi byc do baterii 18650.W obudowie nie da się ładować ,chyba ze cały czs bedziesz trzymał wciśnięty przycisk co chyba jest dosyć trudne :)
Awatar użytkownika
By sieniek
#125734
Darekz a jaka cena tego cuda ?

@edit
I ile taka bateria się ładuje ?
Awatar użytkownika
By sieniek
#125746
Ile wdechów wyciśnie się na jednej baterii - ile bateria się ładuje ? I oczywiście jaka cena takiej bateryjki ? Darekz daj info :d.
Awatar użytkownika
By sieniek
#125751
Lenin - na oko ile wdechów śmigasz ? I jaki koszt takiej baterii ?
Pozdrawiam

@
A cena takiego 'pikusia' ?:d
Awatar użytkownika
By Shadow
#125754
Nooo, widzę że tworzy się powoli "wolny" rynek modów :) W sumie bardzo pozytywna informacja, po co dawać jeszcze więcej zarobić "małym chińskim rączkom" :P Wiem, że odrobinę głupio mówić otwarcie ile sobie Darekz liczy sobie za "robotę", ale może chociaż jakieś info n PW? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Kubuś Puchatek
#125756
No to jest to czego szukałem bo palę jak smok i tu nie ma się co popsuć .I przynajmniej wiem że wykonanie będzie porządne .
Awatar użytkownika
By bigbaster
#125793
Powiem tylko tyle że cena jest wyjątkowo atrakcyjna. Oczywiście jak dochodzi koszt ładowarki i ogniw (około 50zł-www.dealextreme.com) to się ciutkę zwiększa. Jeżeli ktoś chce mieć adapterki to wiadomo, że około 36zł w górkę :) (3szt adapterów DPV9)
Jakość polska więc najlepsza :)
Awatar użytkownika
By sieniek
#125846
Ja mam pytanko - jak darkz się nie zgodzi na zrobienie mi tego to może sąsiad zrobi ( ma dostęp do tokarki ), ale co później ? Jak tam baterie włożyć jak to podpiąć ?, jak zrobić ten guziczek ? Bo gwint podejrzewam że to bajka ?
Dzięki za info, pozdrawiam !.
Awatar użytkownika
By lennin
#125862
Na tym polega caly pic ze środek jest zrobiony tak by wytrzymał zalanie woda, liguidem itd bez uszkodzenia. Pokombinuj a nie liczysz na gotowca ;P
Awatar użytkownika
By sieniek
#125872
Już u Darkza złożę zamówienie ;)).
Awatar użytkownika
By ubs
#125901
Tez juz mam takie cudo, czekam jeszcze tylko na dostawe z dealextreme baterii i ladowarki.
Oczywiscie juz przetestowane na mniejszej bateryjce :D

Obrazek
Awatar użytkownika
By Shadow
#125914
Ja się tak nie bawię :!: *RYK* Też chcę, ale mi finanse narazie nie pozwalają... Do kiedy przewidujecie produkcję? :mrgreen:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.