EPF
Awatar użytkownika
By p33t-r
#1288547
Jako, że niewiele osób (jeszcze) zagląda na podforum, wrzucam tutaj odnośnik:

Temat sprzedaży: holy-grail-v2-pierwsze-2-sztuki-t80807.html
Wątek dotyczący moda: the-holy-grail-v2-box-naos-raptor-120w-t76691.html

W skrócie:
Nazwa: "The Holy Grail" v2 - box Raptor 120W/20A - ostał się jeden egzemplarz z niebieskim wyświetlaczem
Gwarancja: rozruchowa + wsparcie techniczne
Warunki sprzedaży:

  • CENA: 490 zł + przesyłka 20 zł
  • WYSYŁKA: Paczka pocztowa, ubezpieczona, z zadeklarowaną wartością do 500 zł. Możliwy również odbiór osobisty w dowolnym miejscu w Trójmieście (Gdańsk/Gdynia/Sopot).
  • Do zamówienia dołączam prezent w postaci 4 liquidów 10 ml z mojej prywatnej wytwórni. Proszę o podanie swojej ulubionej mocy i proporcji PG/VG - liquidy robię na bieżąco.

Galeria:








Awatar użytkownika
By p33t-r
#1306009
Nie jestem fanem drewna. A boxy Hammonda nie wyglądają źle. Może fatalnie wyglądają zdjęcia. W głównym wątku można popatrzeć na lepsze foty. Mi osobiście się podobają, sam zostawiłem sobie jednego i nie mogę go odłożyć. Nie tylko wygląda fajnie, ale bardzo fajnie leży w dłoni i łatwo w nim i wymienić baterie i zmienić napięcie i go zablokować.

Niestety, w czasach zalewu rynku przez chińskie klony DNA itp. porządna elektronika jak Raptory są coraz mniej pożądane. A moje boxy mają wszystkie funkcje i zabezpieczenia, w porównaniu do innych boxów na tej elektronice, które robią modderzy np. w USA, a które kosztują podobne pieniądze.
Awatar użytkownika
By p33t-r
#1326393
Aktualnie mam jeszcze 2 egzemplarze na sprzedaż (czerwony i niebieski woltomierz).

Cena promocyjnie 430 PLN z przesyłką. Mogę dorzucić baterie Efesta 35A/2500mAh od jednego z tych modów (sparowane, po kilkudziesięciu cyklach).
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.