EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By HTD
#1924189
Jaka jest Wasza opinia?

Od kilku dni używam Glo. To taki podgrzewacz tytoniu.

Dla mnie plusem jest czystość i cena. Zwykła e-fajka to wszędzie porozlewany płyn, bo normalne e-fajki ciekną. Pewnie te drogie, na które mnie nie stać nie ciekną, ale cóż.

Glo jest suche co jest wielkim plusem. Smak jest dość dobry, ale ja nie mam wielkich wymagań.

Z minusów - rany koguta ile ja tego palę. No dużo mi ich schodzi, będzie z paczka dziennie po przesiadce z mokrej e-fajki, którą praktycznie paliłem tak długo, jak pracuję przy komputerze.

Macie jakieś doświadczenie z codziennym paleniem tego ustrojstwa? Czy ktoś próbował ograniczać palenie z użyciem tego? Czy są jakieś negatywne aspekty takiej zmiany z mokrego e-papierosa?

Może jeszcze - gdzie jest kruczek? Dostałem w promocji za pół darmo urządzenie i 10 paczek fajek. W cenie 10 paczek fajek, czyli urządzenie gratis. Przez kilka dni działa idealnie. Dymi, grzeje, nie przegrzewa się, nie brudzi, bateria trzyma ile ma trzymać. Martwi mnie tylko fakt, że stale chce mi się palić, jakby nie wiem - za mało nikotyny było? A może to tylko kwestia przyzwyczajenia do mokrego e-papierosa i to przejdzie?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.