EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By Martyna_
#1922846
Geekvape przedstawił nową, ulepszoną odsłonę niezwykle popularnego poda Wenax, czyli Wenax S-C. Poprzednie wersje owych MTL-owców, czyli Stylus, C1 iK1 cieszyły się ogromnym uznaniem wśród waperów na całym świecie. Jak przedstawia się najnowsze dokonanie Geekvape'a?

Specyfikacja

Wymiary: 112mm x 18,85 mm
Waga: 50g
Bateria: 1100mAh
Moc: 9-16W
Ładowanie: USB-C
Grzałki: Geekvape G Series

Kolorystyka

Obrazek
8 różnych wersji kolorystycznych powinno każdemu przypaść do gustu. Złoto, czerwień, a może gustowna czerń? Kolor bez problemu można dopasować do własnych potrzeb.

Urządzenie

Geekvape Wenax S-C jest niewielkim, kieszonkowym urządzeniem typu MTL. Można go zabrać do pracy, na uczelnię czy na imprezę bez ryzyka braku miejsca i zachmurzenia całego pomieszczenia.

Obrazek
Jednym z najsensowniejszych udogodnień w tym modelu jest możliwość korzystania z portu USB-C, co zastosowano już we wcześniejszych wersjach Wenaxa, czyli C1 i K1. Nie jest to zatem nowość dla wielbicieli Geekvape. Wenax S-C idzie z duchem czasu, ale nie wyprzedza poprzedników "na zapas".

Obrazek
Wbudowany akumulator o mocy 1100mAh według Geekvape wystarczy na 2 dni wapowania. Osobiście nie sądzę, aby Wenax S-C był w stanie tyle wytrzymać, nawet przy korzystaniu z mocy 9W.

Obrazek
Bardzo przyjemnym udogodnieniem w podzie Geekvape Wenax S-C jest za to możliwość korzystania z 2 rodzajów ustników: typowego MTL, węższego i dłuższego, oraz przystosowanego pod RDL, czyli szerszego i krótszego. Dodatkowo pojawił się też kartridż o pojemności 3ml. Nie znajduje się w zestawie, jednak można dokupić go osobno.

Obrazek
Grzałki znane z poprzednich modeli Wenax oraz Aegis Poda znalazły zastosowanie także w najnowszym urządzeniu od Geekvape. Dostępne oporności to 0,6 ohm oraz 1,2 ohm.

W pudełku

Obrazek
W zestawie znajduje się urządzenie, kabel USB-C, 2 grzałki (po 1 z każdego rodzaju), zapasowy drip-tip oraz narzędzie do wymiany grzałki.

Podsumowanie

Geekvape ewidentnie postanowił powrócić do pierwotnej stylistyki Wenaxa. Otrzymano zatem Wenaxa Stylus z USB-C. Trochę ma to sens, a trochę niekoniecznie. Producenci od pewnego czasu ścigają się w kuchennych rewolucjach, w których prym wiedzie odgrzewanie kotletów, czyli odświeżanie popularnych sprzętów poprzez dodawanie jednej lub dwóch nowinek. Dokładnie ten sam zabieg zastosowała firma Geekvape wypuszczając Wenax S-C. Prawdopodobnie całkiem opłacalne będzie zaczekanie na kolejne urządzenie z serii, które, być może, otrzyma jeszcze pojemniejszą baterię.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.
Uwell Sculptor- wyrzeźbiony pod

http://www.editer.pl/fotka/f334c5503e[…]

Volish View 1500mAh

Mam taki problem bo kupilam 2 tyg temu okolo e pap[…]

Squonk 21700

Witam Szukam squonka na jeden akumulator 21700. N[…]

Vape Pen V2 - nie działa

Cześć. Mój problem z e-papierosem jakim jest Vape […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.