EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By oskitek321
#1924905
Witam, od niedawna mam problem. Mianowicie mój sprzęt Geekvape aegis legend 2 w totalnie losowym momencie przestaje totalnie działać tak jakby był wyłączony. Nie da go sie wtedy włączyć ani nic. Po jakimś czasie nagle zaczyna działać i wszystko jest dobrze. Wie ktoś co może być przyczyną i jak to naprawić? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.
Ps. Dodam jeszcze tylko, że dbam o niego bardzo dobrze. Nigdy nie został zalany ani nie upadł. Sam z siebie zaczął się psuć.
By Dieg00
#1924907
oskitek321 pisze:Witam, od niedawna mam problem. Mianowicie mój sprzęt Geekvape aegis legend 2 w totalnie losowym momencie przestaje totalnie działać tak jakby był wyłączony. Nie da go sie wtedy włączyć ani nic. Po jakimś czasie nagle zaczyna działać i wszystko jest dobrze. Wie ktoś co może być przyczyną i jak to naprawić? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.
Ps. Dodam jeszcze tylko, że dbam o niego bardzo dobrze. Nigdy nie został zalany ani nie upadł. Sam z siebie zaczął się psuć.
Jak sam sie włączy to jesteś w stanie wyłączyć?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
By Dieg00
#1924924
Bardzo możliwe że akumulatory po prostu nie stykają bo na przykład kupiłeś mniejsze niż są potrzebne albo też z samą elektroniką w środku coś jest nie tak na przykład mógł lekko rozlutować się przewód łączący styki akumulatorów i samego epa

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.