EPF
By DWMT
#1191216
Witajcie.
Chciałbym przed Wami przedstawić pewnego rodzaju problem, który dotyczy większość społeczności Zielonego Forum.

Zauważyliście, że wcześniej, gdy wszyscy paliliśmy analogi, wystarczyło nam kupienie fajek/bletek/tytoniu i zapalniczki ? Później przeszło to w zwyczajne baterie EGO oraz podstawowe clearomizery. Teraz nałóg stał się hobby, zbieraniem gadżetów. To już nie jest normalne zaspokajanie głodu nikotynowego.

Wzięliście może pod uwagę, że wszystkie badania są przeprowadzane z tego co zauważyłem, na zwyczajnych bateriach bez nawet regulacji Voltów ? Zastanówcie się, jeżeli nie było badań nad RDA/MicroCoilsami oraz innymi gadżetami pokroju 100Watowego moda, czy nawet 150W...

Nie uważacie, że to może szkodzić bardziej niż zwyczajny papieros ? Chociażby w sposób pogłębiania uzależnienia od nikotyny.

Sam po sobie zauważyłem e-papierosowy zakupoholizm. Co rusz kupuję, na dobrą sprawę, całkowicie niepotrzebne mi przedmioty z tejże branży, ale nie kupuję modów po 100-150W itd.
Awatar użytkownika
By donjohn
#1191218
Po tylu rozterkach co Ty już dawno bym rzucił wapowanie ...........
By DWMT
#1191222
Prymus - dlaczego uważasz, że uogólniam ? Zresztą, gdzie ? :)

John - dlaczego ? Każdemu czasem się tak może zdarzyć. Na szczęście wraz z doświadczeniem ich mniej. Ostatni problem dotyczący kupna dla mamy sprzętu - własnoręcznie rozwiązany. Problemy odnośnie grzałek czy wyboru clearomizerów - wystarczyło kilka uwag userów, po czym sam wiem co jest dobre, a co nie.
By DWMT
#1191226
Cóż, w moim poście zawarte jest też słowo "Gadżetoholizm", co w moim tłumaczeni oznacza lubość gadżetów. Kupowanie ich, modernizacja.

Chodzi mi o ogólne przejście z podstawowych baterii i clearomizerów na mody i drippery/kayfuny/russiany i inne bzdety :P.

Co do zakupoholizmu, to też zauważyłem to na forum :P No ale w mniejszej już grupie userów.
Awatar użytkownika
By slavo22
#1191228
Raczej ci co kupują mody są już zaawansowani w temacie e-p i bóbr (a co za tym akroleina) przy ich wapowaniu występuje nader rzadko. Co innego może szkodzić?
Awatar użytkownika
By pol
#1191234
DWMT pisze:Nie mówię tutaj o bobrze, a po prostu o dużej mocy, napięciu itd... nie jest to zbadane :)

Nie kupuj. To samo zło..., hmmm, a może samo dobro. To kupuj.
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
#1191236
To nie gadzeciarstwo, to sport
My gonimy królika :)
Szukamy niedoścignionego ideału
W tym celu ciągle sprzęt zmieniamy na coraz lepszy i ładniejszy
Awatar użytkownika
By vonkniprode
#1191237
MarioBernatti pisze:To nie gadzeciarstwo, to sport
My gonimy królika :)
Szukamy niedoścignionego ideału
W tym celu ciągle sprzęt zmieniamy na coraz lepszy i ładniejszy

Zupełnie jak rycerze króla Artura, którzy szukali św.Gralla... wg. Monty Python. *1st* *ROFL*
Awatar użytkownika
By slavo22
#1191244
DWMT pisze:Nie mówię tutaj o bobrze, a po prostu o dużej mocy, napięciu itd... nie jest to zbadane :)

Eeeee? Jakie napięcie? Niezbadane to są ścieżki ignorancji.
:palm:
Awatar użytkownika
By noman1
#1191247
Duża moc to zło, wszyscy powinniśmy wrócić do egonków z 3,4V i baniakami 2,4ohm, najlepiej 650mAh żeby nas pojemność nie zabiła, gdy napięcie i moc będą okiełznane.
Proponuje zlikwidować samochody przecież one zabijają.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2014, 07:53 przez noman1, łącznie zmieniany 1 raz.
By user
#1191271
Zakupoholizm napędza FuckTech oraz inne firmy klonerskie.
W czasach gdy nie było klonów, Zakupoholizm wyglądał całkiem inaczej. Pamiętam, jak Tomba miał z 8 penów :lol: A teraz byle świeżak kupuje po 10 "Nemków" i Stingrejów bo są po 2 dychy.

Tapnięte Lenofonicznie :yoda
Awatar użytkownika
By PucH2
#1191278
Osiem penów piszesz a tu zaraz ktoś wyskoczy że na FT nie może kupić żadnego przez Szeryfa.

-- [scalono] N 12 paź 2014 9:54:43 --

Osiem penów piszesz a tu zaraz ktoś wyskoczy że na FT nie może kupić żadnego przez Szeryfa.

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.