EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By maku198007
#725648
Witam
W dniu dzisiejszym rozpocząłem przygodę z e-papierosem.
Wybór padł na VolisH Crystal3 - mam nadzieje iż nie jest to zły wybór.
Liquid Marlboro 14 wersja testowa średnia zobaczymy co będzie dalej a widząc tyle smaków w sklepie pewnie będzie staranie odejścia od aromatu tytoniowego.
Pozdrawiam wszystkich zaczynających w szczególności.
By vcf
#725808
powodzenia ja w grudniu 2012 rzucilem z dnia na dzien doslownie i udalo sie jak nigdy dotad i wbrew temu co piszesz chcac odejsc od aromatu tytoniowego ,tak szybko jak odszedlem to i wrocilem ;-),teraz czesto gesto samogony na absolucie itd,z gotowcow tytoniowych tez korzystam,zaopatrz sie w 50ml kinga cml, i krzychwo,sa delikatne ale wystarcza w zupelnosci ,uwazam ze duzo na poczatku bedziesz jaral jak i ja to lepiej miec zapasik a liquid dobry naprawde i ta cena-nie oplaca sie tworzyc tylko delikatnie przerobic roztworem absolutu i dodatkowego aromatu ale jak juz kiedys sie na to skusisz to na malej ilosci przetestuj
powodzenia ja palilem20 lat duuzo bardzo duzo i to nie tylko szlugi ale duzo dragow i tak jak rzucilem to teraz od prawie pol roku nie ruszam niczego poza e szlugiem
pozdrawiam
By maku198007
#727008
dzień 2 i pierwsze problemy
Clearomizer CE11 cieknie na potęgę, jak zaciągam słyszę bombelkowanie.
Próby rozwiązania problemów po przeczytaniu wątku o problemach z CE11:
- rozdzielenie i poprawne ułożenie grzałki
- dokładanie sznurków
Bez powodzenia 2h prób i testów 3ml liqidu wylane
Szczęście crystal 2 w komplecie jest i palę sobie nadal.
Czy zakup kolejnego Crystala 2 jest dobrym pomysłem czy lepiej zainwestować w CE11 innego producenta ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Cieszbor
#727776
Ja sam paliłem ponad pół roku w sumie na crystalu 2 (nie sugeruj się licznikiem, bo wcześniej zła hybryda byłem ;P) i uważam, że to jeden z lepszych parowników. Tak więc spokojnie dokup sobie drugiego, a za jakiś czas zacznij sobie spokojnie eksperymentować z parownikami, mając działające w zapasie ;)
By maku198007
#733033
kolejny dzionek z moim E-petem i kolejne próby nowych smaków liquidów.
Zauważyłem iż w zależności od smaku palę więcej lub mniej średnio wychodzi mi 1,6ml na dzień.
2 co zauważyłem że bateria w moim Volish ma tydzień a trzyma około 2 dni to chyba za krótko niby ma tylko 1100 pojemności ale według sprzedawcy powinna trzymać do 5 dni palenia.
By maku198007
#733404
Może zamiast palenia powinno być czuwania.
W związku z tym należy dokupić sobie 2 bateryjkę.
W zestawie miałem 2 e-papierosy, niestety 1 szt. skonfiskowała żona, w celu ograniczenia palenia analogów, teraz wystarcza jej paczka na tydzień, i to juz sukces. Staram się namówic ją na wapowanie od rana żeby całkowicie smrody odlożyła.
Awatar użytkownika
By daniel83
#748604
prymus140 pisze:Słuchaj dalej bajek sprzedawców.
racja popieram wiekszosc sprzedawcow sie nie zna
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.