EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Dieg00
#1924899
Witam. Od jakiegoś czasu używam Draga 3 z górą smok tfv mini v2. Problem polega na tym, że jeśli mam zalany liquid z nikotyną, przez pierwsze kilka zaciągnięć dym strasznie drapie w gardło i jest go mało. Po kilku zaciągnięciach problem znika. Wie ktoś co może być przyczyną takiego zachowania grzałki i ewentualnie jak ten problem rozwiązać? Grzałka jest gotowa (mini v2 a1). Z góry dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
By macieq03
#1924900
A wcześniej używałeś liquidu bez nikotyny? Jeśli tak, to sprawa prosta.
Grzałka odpowiednio nasączona, i przygotowana? Czy wkładasz i od razu 130W mocy?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
By Dieg00
#1924901
Tak, wcześniej był bez nikotyny tylko no tak jak mówie z nikotyną już troche czasu mam a problem pojawił sie dopiero z 2 dni temu. Grzałka nie wiem jak bo kupiłem go z tą grzałką. Niby troche czasu już jest jedna i ta sama ale jednak nadal smak oddaje jak te pierwsze kilka buchów wezme. Grzałka ma zakres do 140W mocy a producent podaje najlepszy zakres od 110W do 130W wiec pale na 120W
Awatar użytkownika
By macieq03
#1924903
Kupiłeś go z tą grzałką, a poprzednik korzystał pół roku. Zmień na nową, nasącz ja odpowiednio, i zacznij z mniejszą mocą. Autem też jeździsz z pełną prędkością? W końcu licznik mamy wyskalowany 220 i więcej..
Tak poza konkursem, na co Ci nikotyna? Ile wcześniej paliłeś papierosy?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
By Dieg00
#1924904
macieq03 pisze:Kupiłeś go z tą grzałką, a poprzednik korzystał pół roku. Zmień na nową, nasącz ja odpowiednio, i zacznij z mniejszą mocą. Autem też jeździsz z pełną prędkością? W końcu licznik mamy wyskalowany 220 i więcej..
Tak poza konkursem, na co Ci nikotyna? Ile wcześniej paliłeś papierosy?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Wczesniej zwykle papierosy palilem ponad rok na pewno. Poprzednik dlugo z niego nie korzystał. Sprzedał, bo nie pasowało mu że za dużo liquidu mu to bierze

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.