EPF
Awatar użytkownika
By MrJacek
#428049
By nie zaśmiecać wątku "listowego" wszelkie info będę wrzucał w tym wątku.
Jeśli macie jakieś sugestie chcielibyście jakiś nowy wzór dripa lub wyrazić swoją opinię nt. dripów zapraszam tutaj.

Obrazek

Na dzień dzisiejszy gotowe są dripy nr 3 w dwóch wersjach:
short 20mm
normal 25mm
Prezentują się tak:

Obrazek

Od wtorku będą się toczyły następne wzory *SMOKE*
Awatar użytkownika
By krokodylowy
#428060
Bardzo fajne wszystkie ,szczególnie te siam-owate.Pytanie mam takie,czy wnoszą one jakiś odczuwalny przyrost czy zmianę jakości korzystania z danego parownika?
Ten z kołnierzami genialnie wygląda i sugeruje chyba swoją konstrukcją oddawanie zbędnego ciepła.Jak wszystkie przedmioty kolegi reprezentują jak widać jakość.
A tak pod zastanowienie...Możeby jakiegoś np. ze zwężonym prześwitem w celu kumulacji dymu,tzn oring i okolice,póżniej dużo dłuższa a cieńsza rurka a na końcu -ustnik powiedzmy przypominający kulkę....Wymyślam,czy mogłoby mieć to sens ( kumulacja i ochłodzenie dymu) ?
Awatar użytkownika
By MrJacek
#428068
ssnowak pisze:Drip z gwintem do "starego" A2 by sz3kla.
Nie musi być płaski - ważnne, aby trzymał kartridż.


Temat już mi zapodał Thaniel, także może trafi na tapetę ale najpierw muszę pokończyć obecne projekty.

krokodylowy pisze:A tak pod zastanowienie...Możeby jakiegoś np. ze zwężonym prześwitem w celu kumulacji dymu,tzn oring i okolice,póżniej dużo dłuższa a cieńsza rurka a na końcu -ustnik powiedzmy przypominający kulkę....Wymyślam,czy mogłoby mieć to sens ( kumulacja i ochłodzenie dymu) ?


Ciiiii, cosik tam się szykuje takiego ;)
Awatar użytkownika
By szczuro
#428096
JacekMr pisze:By nie zaśmiecać wątku "listowego" wszelkie info będę wrzucał w tym wątku.
Jeśli macie jakieś sugestie chcielibyście jakiś nowy wzór dripa lub wyrazić swoją opinię nt. dripów zapraszam tutaj.
Awatar użytkownika
By MrJacek
#428111
Będą również dripy do iAtty

Gwain pisze:Witam,

kolejna fota na szybko komplet w kobiecej dłoni drip do iAtty :-)
Piękny aż żal że niedługo nie będę miał tego cacka :-)

Obrazek

JacekMr :beer: :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By MrJacek
#428126
reed pisze:I takiego jak na pierwszej fotce, ten długi komin :)


Od środy powinny być gotowe (short i normal ), idą na pierwszy ogień już jest program nawet napisany:)

Mingowate się mi strasznie nie podobają w wersji KO, kolorowe tak.
Awatar użytkownika
By jimixxx
#428129
JacekMr pisze:
Mingowate się mi strasznie nie podobają w wersji KO, kolorowe tak.

Ale nam się podobają.... :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Wuntek
#428130
Myślę że warto było by coś takiego zmajstrować.

Obrazek
http://www.siam-mods.com/driptips?product_id=69
A szczytem zajebistości by było jakby można było sobie zmieniać końcówki na różne wzory:D
Awatar użytkownika
By MrJacek
#428135
Wuntek pisze:Myślę że warto było by coś takiego zmajstrować.

Obrazek
http://www.siam-mods.com/driptips?product_id=69
A szczytem zajebistości by było jakby można było sobie zmieniać końcówki na różne wzory:D


Właśnie się miałem pytać czy kogoś by interesował dripek z regulacją przepływu powietrza :)
Awatar użytkownika
By Lutor
#428137
powoli jeszcze pierwszej partii wzorów nie ma :(
Awatar użytkownika
By jimixxx
#428139
reed pisze:
jimixxx pisze:
JacekMr pisze:
Mingowate się mi strasznie nie podobają w wersji KO, kolorowe tak.

Ale nam się podobają.... :mrgreen:


... i to bardzo :-P

Czyli.... delikatnie sugerujemy Jackowi następny program. :D
Awatar użytkownika
By Wuntek
#428144
No to jak już jedziemy z pomysłami to może DCA ale w SS?:D

Obrazek
By berto
#428261
Czy dripy nr. 3 bazują na dripkach supertmanufacturing? Wydają się być trochę podobne.
Przydałyby się właśnie takie, szczególnie ze względu na znacznie większy otwór ułatwiający dripowanie.
Obrazek
Obrazek

I myślę że warto byłoby zmajstrować coś w stylu Whistle Tip Drip Version również od Super T. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
By saradonin
#430089
Oo też ładny,
ale ja już swoje mam: nr 3. w obu rozmiarach, wykonanie przednie, obły kształt - w gębie ładnie się układa i co ciekawe jest mniej zimny niż aluminiowy chińczyk. Do capów z KO też niepolerowanych tylko z wyraźnym śladem toczenia wykańczającego pasuje idealnie, a brak polerki nadaje fajny 'narzędziowy' charakter.
Awatar użytkownika
By PucH2
#430582
Mimo że śledzę wątek, to tak naprawdę nie wiem, co jest a czego nie ma. A już na pewno nie wiem czego nie będzie. W tym czasie inni robią wzory jakie chciałbym od jednej osoby zakupić i za jednym zakupem.
Awatar użytkownika
By Wuntek
#430583
Ja już też nie ogarniam na co się zapisałem a na co nie i czy i kiedy to będzie:P
Awatar użytkownika
By Kaszuba
#430585
O ile dobrze rozumiem, na początku pojawiły się przykłady, na których JacekMr się zamierzał wzorować, a teraz pokazuje wersje finalne, swoje wariacje na temat pierwowzoru, przeznaczone do sprzedaży.
Awatar użytkownika
By MrJacek
#430586
Kaszuba pisze:O ile dobrze rozumiem, na początku pojawiły się przykłady, na których JacekMr się zamierzał wzorować, a teraz pokazuje wersje finalne, swoje wariacje na temat pierwowzoru, przeznaczone do sprzedaży.

Dokladnie tak jest, oprocz nr4 wszystkie sa juz dostepne.

tapniete z I9000
Awatar użytkownika
By Kaszuba
#430609
To ja jeszcze zapytam o informację, której jakoś nie zauważyłęm: podawana długość dotyczy całego dripa, czy tylko tej części wystającej na zewnątrz, poza rurkę?
Awatar użytkownika
By MrJacek
#430671
Tak podane wymiary są wymiarami całkowitymi dripów.
Zdjęcia wrzucę później , bo chwilowo nie mam czasu się w zad podrapać ;)

-- [scalono] 22 mar 2012, 17:39 --

Nr. 2 gotowy ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
By MrJacek
#430796
Reed na razie w dripach przerwa mała, muszę dokończyć capy do strzykawek 10ml. i projekt kanciaka bo kicka już kilka osób ma i czekają na niego.
Awatar użytkownika
By ssnowak
#430800
JacekMr pisze:Widze ze wzor za bardzo sie nie spodobal, to nie bede na razie nr.2 pokazywal :grin:

tapniete z I9000

:lol: Pokaż czwórkę bo ludziska czekają z finalizacją, a nie się do głaskania ustawiasz.

Jak na razie jest OK ;)
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#431249
dostałem dzisiaj dripek 1 i 3, wykonanie pierwsza klasa, jest bardzo zadowolony :), niestety aprat pożyczyłem i nie mam jak zrobić zdjęć
By Speedo
#431252
ja wpisywalem sie na same nr3 dwie sztuki, wiem ze sa juz dostepne, nawet juz splodzilem Pw do kolegi ale zalapalem, ze mam 2pln na koncie, wiec do konca marca sie wstrzymuje, jak dostane $$$ to dam znac od razu :)
Awatar użytkownika
By MrJacek
#431255
Speedo pisze:ja wpisywalem sie na same nr3 dwie sztuki, wiem ze sa juz dostepne, nawet juz splodzilem Pw do kolegi ale zalapalem, ze mam 2pln na koncie, wiec do konca marca sie wstrzymuje, jak dostane $$$ to dam znac od razu :)

Dawaj adres na PW kase przelejesz potem ;-)

Tapniete z razorka
Awatar użytkownika
By Wuntek
#431258
Jacku a czy można sobie zaklepać po 1 szt. z każdego wzoru tak żeby sobie spokojnie u Ciebie leżały a wyślesz jak będą wszystkie? Nie chce mi się sto razy za przesyłkę płacić a boję się że jak będę tak czekał to może już nie być tych pierwszych wzorów:D
Awatar użytkownika
By MrJacek
#431263
Wuntek nie wiem dokładnie kiedy będzie nr.4 gotowy, w weekend będę słał PW do osób z listy.
Kilka osób ma już u mnie woreczki zarezerwowane i od czasu do czasu wrzucam tam różne "klamoty", także mogę dla Ciebie też woreczek założyć ;)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.