EPF
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1302714
Panowie. Na stronie Evolva pojawił się "nowy" chip DNA 25 w atrakcyjnej cenie 39,99$. Czy ktoś coś wie na jego temat? Bo ja się poważnie zastanawiam nad kupnem jako, że 25 wat w zupełności mi wystarczy tylko czy różnica jest tylko w mocy czy jest w tym jakieś drugie dno? Wygląda, że po prostu mniejszy zakres mocy, ale może ktoś coś więcej wie na temat w/w chipa?
Awatar użytkownika
By Goldi
#1302744
meshuggah1975 pisze:Tylko cena wydaje się naprawdę atrakcyjna bo DNA20 nadal kosztuje 49,99$ u producenta, nieprawdaż?

DNA20 wisi w sklepie Evolva za 49,99$ ale od długiego czasu jest niedostępne.
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1302760
Goldi pisze:
meshuggah1975 pisze:Tylko cena wydaje się naprawdę atrakcyjna bo DNA20 nadal kosztuje 49,99$ u producenta, nieprawdaż?

DNA20 wisi w sklepie Evolva za 49,99$ ale od długiego czasu jest niedostępne.

Goldi dzisiaj wchodziłem na stronę i wszystko z wyjątkiem DNA40 jest normalnie dostępne. No i z wyjątkiem Darwina, ale to to już w ogóle nie istnieje. Tak poza tym to wszystko można kupić od ręki i w detalu. A co sądzisz o tym DNA25?

-- [scalono] 11 lut 2015, 23:36 --

daras25 pisze:A jakie może być w tym drugie dno ?
Opis mówi jasno że wszystkie funkcje są takie same jak w DNA40 tylko zakres mocy jest mniejszy .

Na chłopski rozum nie ma żadnego, też tak myślę tylko ta cena, nawet w odniesieniu do DNA20 jest naprawdę ok i to mnie wprawiło w lekka konsternację...
Awatar użytkownika
By Goldi
#1302772
To spróbuj włożyć do koszyka DNA20. Nie ma go nawet w dziesięciopakach. Da się kupić tylko DNA30 i nowe DNA25.
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1302778
Goldi pisze:To spróbuj włożyć do koszyka DNA20. Nie ma go nawet w dziesięciopakach. Da się kupić tylko DNA30 i nowe DNA25.

Faktycznie. Zwracam honor. :wink:
Awatar użytkownika
By borus87
#1303540
Przy używaniu temp. control mogło by być nawet i 100W a różnica była by taka tylko, że szybciej na ustawieniu na 100W by się rozgrzewał do ustawionej temperatury, więc nie ma to za bardzo znaczenia w tym wypadku, a skoro na VW i tak nie używasz więcej niż 25 to bierz.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.