EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Entry
#1921052
Witam. Tak jak w tytule cieknie liquid od jakiegoś czasu z Draga S, kiedy odkładam go gdy nie używam to kiedy siegam po niego to zawsze jest tłusty od liquidu. Wymieniłem grzałkę może z 3 dni było dobrze i spowrotem to samo, z czym może być problem proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1921053
@Entry

Fajnie jakbys wrzucił fotke z tymi wyciekami. Bardzo czesto czytam o wyciekach, które potem okazują sie kilkoma kroplami pod kardridżem, co w POD-ach jest dość często spotykane i wcale nie przeszkadzajace w uzytkowaniu. No i dobrze bys napisał czy to grzalki orginalne, czy po przebudowie.
By Entry
#1921055
Moe jest to kilka kropelek, ponieważ przez otwory na powietrze wylatuje liquid który wyciekł i caky drag robi się tłusty od liquidu
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1921070
Sprawdz gumkę przy otworze do nalewania, może już nie trzyma.
Sprawdz czy do końca wciskasz grzalkę. Jeśli tak, to popatrz na tą czerwona uszczelkę, może z nią cos nie tak.
Kiedyś w pierwszych Dragach problem był z pekającymi kardridżami. Odpowiadały za to agresywne aromaty typu mieta, koolada.

Jesli grzałek używasz orginalnych to nie powinny być problemem, chyba że z Ali zakupiłeś tansze, ktore są odrzutami z linii produkcyjnych, widzialem te aukcje, widzialem tez posty userów skuszonych tymi tanimi grzałkami proszące o pomoc. A w tym wypadku nie ma co pomagać bo nie ma rozwiązania..
By Nosek
#1924243
Zalewaj zbiornik do 2/3 pojemności, mam podobny problem w drag 3 i wycieki mam jak zaleje do pełna na trzech różnych zbiornikach.

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.