EPF
Awatar użytkownika
By sohers
#1084119
Witam :)

Chciałbym przedstawić kolejny mój projekt jakim jest body do naszych ulubionych parowników kayfun lite i 3.1 oraz myślę że powinno pasować do klonów ale nie mam pewności bo nie mam klona :wink:
Body jest zaprojektowane w dwóch wersjach capa płaskiego pod wszelakie dripy proste i wazonowate a jeśli ktoś nie lubi wazonów proponuję wersję z zatoczeniem pod prosty drip o średnicy 10mm
do zestawu dodaję tulejkę dolną obniżającą nieco nasze kaytki tzw. tulejka nano o wysokości 9mm (oryginal 13mm)
Ponieważ jest to body zwiększające pojemność kayfuna i została zmieniona konstrukcja do zestawu jest także przedłużenie komina pasujące do kayfun lite oraz 3.1

Teraz najważniejsze :wink: jak pojemność kryje się za nazwą Full tank? no wiec przy zastosowaniu body wraz z moją tulejką nano pojemność zwiększa się do ponad 5.5ml a przy zastosowaniu oryginalnej tulejki można tę pojemność zwiększyć o kolejne 0,5mm czyli otrzymujemy pojemność aż 6ml :)
Może dla niektórych to bardzo dużo ale na pewno jest wiele osób wychodzących z domu na cały dzień i taka pojemność rozwiąże problem noszenia buteleczek i napełniania w ciągu dnia :D

Ale co ja tam będę gadał zapraszam do obejrzenia i komentowania zadawania pytań :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przyszli nabywcy jeśli tacy będą otrzymają taki oto zestaw :wink:

Obrazek

Lub

Obrazek

Reszta elementów kayfuna zostaje bez zmian :D

Zapraszam :beer:
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1088503
1. jaro19591
2. smialekcz
Awatar użytkownika
By Rolnik
#1088513
smialekcz pisze:1. jaro19591
2. smialekcz


znowu bedzie placz i zgrzytanie zebami
Myślę że zrobię jakąś listę i podam cenkę

czy tak ciezko poczekac az @sohers zorganizuje oficjalnie jakas liste?

@sohers, podaj moze ile wazy ten zestaw? i evtl. jakas fote od srodka?

pzdr
rolniki
Awatar użytkownika
By Satis
#1088543
@Sohers piękna robota :beer:
W zależności od ceny jestem zainteresowany, więc jakby co można mnie wpisać w kolejkę *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By sohers
#1089047
rolniki pisze:
smialekcz pisze:1. jaro19591
2. smialekcz


znowu bedzie placz i zgrzytanie zebami
Myślę że zrobię jakąś listę i podam cenkę

czy tak ciezko poczekac az @sohers zorganizuje oficjalnie jakas liste?

@sohers, podaj moze ile wazy ten zestaw? i evtl. jakas fote od srodka?

pzdr
rolniki



też myślę ze poczejcie na oficjalną listę :wink: będzie lista gogle dla wszystkich :D

rolnik są zdjęcia od środka przecież z przedłużką i bez :wink:

dorjak72 pisze:W tę przedłużkę wchodzi tylko standardowy komin czy również komin w wersji nano.


tak pasuje do nano .

A skoro jesteśmy przy nano to taka informacja że będzie do zestawu jeszcze jedna przedłużka, taka która będzie do nano i do ori tulejki dolnej :)

Będzie też jeszcze jedna rzecz ale o tym później :mrgreen:
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1101123
czy są już jakieś nowości w tym temacie?
Awatar użytkownika
By piehot
#1101131
smialekcz pisze:czy są już jakieś nowości w tym temacie?


ja sam widzisz, jedyna nowość to twój post. czekać trzeba ! ja też czekam i się nie niecierpliwię ;)
By Polan
#1110460
Całkowicie nie rozumiem Twojego postu.

Widzę, że co jakiś czas lubisz pozwolić sobie na uszczypliwe uwagi, których w moją stronę sobie nie życzę.

Możesz/możecie sobie darować bicie piany :)

Więcej luzu życzę :D

-------------------
Wysłane z telefonu
Awatar użytkownika
By smialekcz
#1110467
Niestety pewne "zielone" ludki mogą nie zrozumieć w sumie tych trzech powyższych postów ;-)
By Speedo1544
#1110502
Zapowiada się całkiem fajny dodatek do kajtka
Zakup uzależniam od ceny,jeśli teraz sobie odpuszczę to tylko przez wyjazd na wakacje
Kurde pozbył bym się mojej magicznej buteleczki :lol:
Awatar użytkownika
By sohers
#1110515
:shock: Wiem wiem troszkę się przeciąga ale to dlatego że idą zmiany w moim morderstwie o których napiszę niebawem :wink:
A wracając do postów wyżej to faktycznie proszę o jeszcze chwilkę cierpliwości bo musze się ogarnąć ze wszystkim :)
Mam nadzieje że w długi weekend zrobię listę na body nie zależnie czy zostaną już naniesione poprawki na projekt czy też nie ponieważ nie będą one miały wpływu na cenę a tymbardziej na minus działania a raczej bardziej na plus :wink:

dziękuję wam za przypominanie mi że jesteście zainteresowani moim projektem :beer:
Awatar użytkownika
By seiken
#1110661
sohers pisze::shock: Wiem wiem troszkę się przeciąga ale to dlatego że idą zmiany w moim morderstwie o których napiszę niebawem :wink:

A kogo "mordujesz" :lol: :lol: :lol: ?
Awatar użytkownika
By sohers
#1117760
No więc mala aktualizacja produktu :)

Otrzymujesz taki zestaw

Obrazek

Lub taki

Obrazek

Dodatkowo jak już wspomniałem o plusach otrzymujemy funkcje driper :wink:

Obrazek

pozdrawiam :beer:
By japs
#1158040
Obrazek

Po dwóch godzinach użytkowania , dokładnego sprawdzenia wszystkiego , moja krótka opinia.

Body wykonane perfekcyjnie , na najwyższym poziomie. Gwinty idealne. Co najważniejsze, po skręceniu z oryginalnymi elementami od kajtka lite nic nie odstaje i wszystko pięknie się licuje - to była największa moja obawa po doświadczeniach z nano kitem innego polskiego modera. Wykończenie , kolor nierdzewki identyczny z oryginalnym produktem SM ( oczywiście L i L+ a nie 3.1 ). Pojemności nie sprawdzałem , ale wierzę na słowo Olkowi - rzeczywiście do większego zestawu leje się , leje i leje.... :) Szkoda , że z górnej czapki nie dało się wybrać jeszcze więcej metalu i mamy dość szeroki wałek, a przez to ciężką czapeczkę ( myślę o rozwiązaniu jakie zastosowano w produkcie od ClassicFog - wybrano metal wokół otworu na dripa wewnątrz capa ). Gdyby Olkowi udało się zastosować podobne rozwiązanie pojemność byłaby jeszcze większa - oczywiście pod warunkiem , że technicznie jest to możliwe. Cóż o cenie nie będę pisał. Myślę , że dobrym rozwiązaniem byłaby możliwość zakupienia np. samego większego zestawu , tj. czapki i dłuższego komina ( w odpowiednio niższej cenie ) - w moim przypadku mniejszego i tak bym nie używał , a dodatkowy pierścień i komin walałyby się po szufladzie lub wisiały na choince w BN :D .

Jeszcze taka ciekawostka - przez roztargnienie nie założyłem oringu na dole komina i nic nie cieknie.

PS. na fotce : Dragon Mod , baza i dolny pierścień wraz z bebechami ori Kayfun Lite+ , niebieskie szkiełko ori z SM , body w większej wersji , dripek od Tianskiego.
A kwiatki? Oczywiście mojej kobiety :D
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.