EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1922492
Obrazek
Bishop MTL RTA powstał w kolaboracji pomiędzy firmą Ambition Mods, która odpowiada za produkcję i The Vaping Gentlemen Club, którzy go w zaprojektowali.
Panowie z Gentleman Club, już od dłuższego czasu zajmują się projektowaniem i produkcją sprzętów z segmentu „high-end”.

Specyfikacja
Obrazek
Bishop MTL RTA posiada 22 mm szerokości, wysokość uzależniona jest od tego, jakiego szkła użyjemy, mamy do dyspozycji 2ml lub 4ml, pin standardowy na 510.

Budowa

Bishop posiada bardzo prostą dwusłupkową bazę pokaźnych rozmiarów z dodatkowymi wypustkami, które ułatwiają odpowiednie pozycjonowanie grzałki. Dodatkowo to właśnie w tym miejscu będzie spoczywać nasz nośnik.
Obrazek
Należy wspomnieć, że atomizer wykorzystuje system skraplania się liquidu bezpośrednio na bawełnę poprzez dwa równoległe otwory pomiędzy baniakiem a bazą atomizera.
Obrazek
Projektanci zrezygnowali z klasycznego rozwiązania AFC i kompletnie zastąpili go wymiennymi insertami. Uzupełnianie liquidu natomiast odbywa się „od dołu” po rozkręceniu parownika na dwie części.

Użytkowanie

Bishop znakomicie oddaję smak, jak widać mamy tutaj zastosowany system dopływu powietrza z Atomizoo, co tylko potęguje doznania smakowe, gdyż przeloty a właściwie wkładki, które mamy dopasowujemy pod siebie. Dużym plusem jest to, że wymiana wkładek nie wymaga demontażu grzałki lub opróżnienia zbiornika. Wystarczy zdjąć górę z podstawy, wymienić inserty.

Podsumowanie

Bishop MTL RTA to totalny „must have” dla każdego, kto uwielbia MTL, montaż grzałki jest tutaj bardzo prosty, jedynym problemem dla początkujących może być to, że wymaga bardzo dobrego ułożenia waty, by dobrze oddawać smak i wykorzystać jego pełne możliwości. Sprzęt jest naprawdę godny polecenia i moim zdaniem warto w niego zainwestować.
Smok Solus 2 – recenzja

http://www.editer.pl/fotka/e91de5f48e[…]

Witam szukam strony gdzie można kupić akumulatorki[…]

Jaki box wybrać

Hej :) Moglibyście polecić mi jakiegoś boxa do 250[…]

Tesla 86w

Hej, Mam Teslę 86w od niedawna i nie wiem jak ust[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.