EPF
Awatar użytkownika
By suvv
#1687556
Jak widać EHPRO odrobiło lekcje i postanowiło udoskonalić rewelacyjny parownik...


Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1688672
Jeśli smak będzie na plus względem poprzednika to trzeba go Mieć. Kolejny nie cieknacy velo się szykuje. Szkoda że jak w cthulhu nie zrobią 2baz : singiel i dual
Awatar użytkownika
By Cris257
#1688893
Ciekawe, ciekawe. Mam V3, ale irytuje mnie niezmiernie jego pocenie i średnio wygodne napełnianie. Tzn wygodne, ale wiecznie wypływa liquid spod top capa. Gdyby nie to, że ma 25mm pewnie bym go zakupił. Tak to głupio by wyglądał na eVic VTC Mini.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1688985
Zawsze możesz założyć kondom ;)
Awatar użytkownika
By Cris257
#1689051
W sumie i tak mam. Zastanowię się, ale nie wiem, czy wymienię akurat na niego.

LG G3 + Stock 6.0
Awatar użytkownika
By miblah
#1743241
Jestem posiadaczem od jakiegoś czasu tego cuda i mogę powiedzieć, że:
- smak jest bardzo dobry,
- bez wycieków od pierwszego setupu,
- kontrola LQ sprawdza się doskonale,
- jeszcze się nie spocił a z 10 baniaków już z niego wyszło.

Jeśli o mnie chodzi - same pozytywy.

Ale: baza jest wąska i upchanie tam dużej ilości żelastwa raczej będzie trudne. Moja aktualna grzałka - 3mm 30GA - ss316L, 8 zwoi x2 zmieściła się w nim na "igłę". Nadaje się na grzałki raczej <2,5mm.
By imm3
#1744355
Tak jak kolega wyżej same plusy ale jest też jeden minus bardzo krótki pin z moim eviciem mini nie współgra a szkoda.
Awatar użytkownika
By makus1984
#1759310
Witam. Odświeżę troszkę temat,gdyż zanabylem go na wyprzedaży w "najlepszym sklepie w galaktyce" :lol:

Bardzo solidnie wykonany widać ze "EHPRO & ECIGGITY" się postarali.Ogromny parownik(6ml można raz zalać i jechać na wakacje :lol: ) bardzo dobrze smaczący,mała komora "spalania" niewiele tam "metalu"wejdzie max 2,5-3mm. LC dobrze przemyślany,Parownik kompletnie bez wyciekowy,AH wystarczający dla przeciętnego "dopłucniaka" .Jedynie do czego można się przyczepić to wg mnie dość specyficzne układanie waty(trzeba bardziej się przyłożyć by nie było"dry shot" )co rekompensuje dobrym smakiem,chmurką.Nie jestem wróżbita jak mój pewien kolega :lol: :wink: ale czuje ze się z nim zaprzyjaźnię.

Zdjęcie poglądowe:

Obrazek
Awatar użytkownika
By miblah
#1759317
Aktualna cena w najlepszym sklepie jest nieprzyzwoita ;D
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1759514
Jak wrażenia smakowe? Odważy się ktoś porównać. Do czegoś? Merlin, ammit, goblin?
Awatar użytkownika
By stastny
#1760102
Witam. Jako fan billow (posiadacz dwóch v2 i jednego v3) od dziś bawię się v2.5. V3 był kompletna porażką, rozdygotany u dołu, płaczący, śliniący się, ogólnie bleeh, rdzewieje w szufladzie. V2 -genialny, cudny smak, łatwy w obsłudze, w sam raz dla wapujących bez szaleństw, a ceniących smak i niezawodność. No i V2.5 pieknie go zastępuje. Smak został cudny, łatwość setupowania też taka sama, a doszła ciut większa baza z bocznymi śrubami, kontrola lq, napełnainie od góry, no i pojemność. RE-WE-LA-CJA! Polecam wszystkim wapującym "na luzie" Naprawdę warto. Jest świetny! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By miblah
#1760107
Master_PiT pisze:Jak wrażenia smakowe? Odważy się ktoś porównać. Do czegoś? Merlin, ammit, goblin?

Mogę porównać z Goblinem v3 mini - jak dla mnie jest bardzo podobnie.

Na jednej presie mam właśnie tego Billow'a, a na drugiej Engine mini. A Goblin pojechał do nowego właściciela.

Przy okazji - ktoś się martwił jak to będzie wyglądało na evic mini. Presa 75 ma 22mm, billow w podstawie ma niecałe 24mm - zwis, to niecały milimetr. Mnie zupełnie nie przeszkadza i nie razi mojej estetyki ;)
Awatar użytkownika
By bezi2
#1818018
Jak dla mnie świetny parownik, dopracowany, pojemny i świetnie smaczący. Mała komora nadaje się idealnie pod grzałeczki nastawione pod smak - o średnicach poniżej 2.5 mm. Np. Fishtail braid 3x2 Kanthal D 0.16. Obrazek

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.