EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
Awatar użytkownika
By Robiś80
#1716088
Witam,
Proszę o pomoc lub ilnk do istniejacego wątku odnośnie czyszczenia grzałki w parowniku jak w temacie.
Słyszałem że nie można ich "przepalać" ale na pewno jest jakiś sposób na drugie grzałki życie???
Z góry dziękuję.
By Jurand
#1716125
Jeśli grzałka ma nagar, to żadne gotowanie jej nie pomoże. Moczyłem wiele dni w occie, w spirytusie, próbowałem myjki ultradźwiękowej. Bez rezultatów.
Gotować trzeba by co baniak - kiedy nagaru jest jeszcze bardzo mało. Choć jego ilość o tak zależy od liquidu. Mam takie, które po jednym baniaku eliminiją grzałkę z dslszego użytku.

Mozna sie co najwyżej pokusić o odbudowę - czyli wymianę drutu i nośnika. Na YT są poradniki.

Sygnaturkę zeżarła ustawa....
Awatar użytkownika
By Robiś80
#1716559
A czy gotowe skręcone już druty aspire-prebuilt-clapton-coil nadawać będą się do atlantisa 2?
Awatar użytkownika
By Robiś80
#1716997
Porad jak na lekarstwo.
Ale wpadłem na pomysł by spróbować zrobić mały eksperyment.
Otóż -
Wygotuję grzałkę i zobaczę efekt. Jeśli jednak nic to nie da to wyjmę "bebechy" wyciągnę spaloną watkę i przepalę samą grzałkę po czym dodam nową watkę.
Próbował ktoś???
Awatar użytkownika
By Robiś80
#1717019
Ja rozumieć. Ale jak o druciki pytanie zadałem wczoraj czy będą pasowały to odpowiedzi nie uzyskałem do dziś!

-- [scalono] 16 wrz 2016, 17:39 --

Szkoda że z chemi taka wiedza tu uboga jest! :)
Próbował kroś sody z kwaskiem cytrynowym???
stara grzałka aż lśni!

-- [scalono] 16 wrz 2016, 17:43 --

Ale trzeba umić nie tylko być złośliwym! A tu nic od 2012 sie nie zmieniło!
sama zawiść
Awatar użytkownika
By miron52
#1717025
Skąd się urwałeś. Moczenie atomizerów w różnych wywarach to stosowaliśmy pięć lat temu. Teraz robimy nowe grzałki a nie bawimy się w wytrawianie starych drutów.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.