EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1924035
Aspire Vilter Pro to kolejny sprzęt wypuszczony przez firmę, Aspire, jak widać firma, nie próżnuję i raz po raz oddaje w nasze ręce kolejne sprzęty. Czym zaskoczy nas Vilter Pro ? Sprawdźmy.

Specyfikacja

Bateria 420 mah + 1600 mah

Pojemność 2ml

Drip Tip 510

Wysokość 123.2mm
Obrazek
Vilter Pro posiada nie za dużą wbudowaną baterię, jednak posiada niesamowity plus w postaci powerbanka, dzięki temu możemy połączyć nasze urządzenie z przenośną stacją ładującą i cieszyć się nieprzerwanie z korzystania. Sprzęt wyposażony jest w ustnik 510 oraz kartridż o pojemności 2 ml.

Użytkowanie

Podobnie jak w przypadku poprzednich wersji Viltera i w tym będziemy mogli korzystać z papierowych ustników, sam sprzęt przeznaczony jest do korzystania w trybie MTL, producent zapewnia, że powerbank powinien wystarczyć na około3-4 ładowania naszego sprzętu. Wkłady, które zostały tutaj zastosowane, posiadają oporność 1.2.
Obrazek
Podsumowanie

Vilter Pro to ciekawa alternatywa dla poprzednich wersji tego urządzenia, dostajemy tak naprawdę sprzęt plus stacje ładująca, która umożliwia nam długie korzystanie ze sprzętu, dodatkowo jest on dyskretny co myślę, że spodoba się użytkownikom, którzy poszukują nie za dużego sprzętu, który nie robi dużych chmur. Czekam z niecierpliwością, aż sprzęt pojawi się na naszym rynku i będę mógł go przetestować.
Smok Solus 2 – recenzja

http://www.editer.pl/fotka/e91de5f48e[…]

Witam szukam strony gdzie można kupić akumulatorki[…]

Jaki box wybrać

Hej :) Moglibyście polecić mi jakiegoś boxa do 250[…]

Tesla 86w

Hej, Mam Teslę 86w od niedawna i nie wiem jak ust[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.