EPF
E-papierosy w kształcie walca, głównie na seryjne grzałki.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1924081
Aspire Flexus Stik to następca dobrze już znanego Flexusa Q, firma Aspire kolejny raz raczy nas nowym sprzętem, co zmieniło się względem poprzednika ? Myślę, że całkiem sporo, dlatego przyjrzyjmy się mu bliżej.

Specyfikacja

Wymiary: 22×112.8mm
Tryb pracy: 3 tryby pracy
Bateria: 1200mAh (wbudowana)
Pojemność: 2ml
USB Typ C
Grzałki: AF

Kolorystyka
Obrazek
Do wyboru mamy, aż 6 wersji kolorystycznych, jak dla mnie faworytami w tym zestawieniu są odcienie czerwony oraz srebrny, gdyż posiadają ciekawe wykończenie na samym środku urządzenia.

Flexus Stik będzie korzystał dokładnie z tych samych grzałek, co Flexus Q, czyli AF, grzałki posiadają dwie oporności, a mianowicie 0.6 oraz 1.0. Umożliwiają pracę kolejno w przedziale 15-18 W oraz 12-15 W, warto zaznaczyć, że obydwie są zbudowane na siatce mesh.
Obrazek

Budowa
Obrazek
Flexus Stik będzie miał możliwość korzystania, zarówno poprzez zaciąg, jak i przyciskiem, który umiejscowiony będzie pod urządzeniem, dodatkowo będzie posiadał rotacyjny system ustawienia przepływu powietrza, szybkie ładowanie zapewnia port USB-C.

Podsumowanie

Aspire Flexus Stik wydaję się bardzo dobrą kontynuacją serii Flexus, większa bateria, budowa podobna do klasycznych sticków na pewno znajdzie swoich odbiorców, myślę, że sprzęt będzie doskonały dla osób, które szukają prostego urządzenia z dość dużą baterią, trzy stopniowy tryb pracy pozwoli na znalezienie odpowiedniego dla siebie, ustawienia. Zdecydowanie będę chciał, ten sprzęt w swojej kolekcji, miałem okazję korzystać z Flexusa Q i byłem bardzo zadowolony, więc myślę, że tu będzie podobnie.
Smok Solus 2 – recenzja

http://www.editer.pl/fotka/e91de5f48e[…]

Witam szukam strony gdzie można kupić akumulatorki[…]

Jaki box wybrać

Hej :) Moglibyście polecić mi jakiegoś boxa do 250[…]

Tesla 86w

Hej, Mam Teslę 86w od niedawna i nie wiem jak ust[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.