EPF
Awatar użytkownika
By Barjavel
#880014
Witam, chciałem przedstawić adapter do znanego zasilania Nemesis,
Wykonanie mosiądz, izolator wykonany z Ertacetalu, w komplecie 4 śrubki regulacyjne choć do nemesisa będzie pasować ta najmniejsza.
Gwint M20,5x0,5 więc będzie pasować do wszelkich zasilań z tym gwintem - do jakich jeszcze - tego przyznam się nie wiem. Adapter mosiężny na foto jeszcze nie posiada otworów wokół - pomagają odkręcić Adapter za pomocą cienkiego wiertła czy śrubokręta. Zapisy na adapter na mojej stronie - jeszcze dziś

Realizacja wysyłek - przyszły tydzień.
Cena 60zł/komplet plus przesyłka.
Zapraszam

Cały komplet
Obrazek

Porównanie gwintów - z lewej M20x1 (JM, Mankos, Caravela itp) z prawej M20,5x0,5 (Nemesis)
Obrazek

Izolator ze śrubką w rurze ;)
Obrazek

Adapter na GbB-22-
Obrazek

Tak się prezentuje Gienek z Nemesis(klon)
Obrazek
Awatar użytkownika
By sthEn
#887378
Znajdzie się fotka 18500 z GbB22? :)
Awatar użytkownika
By sthEn
#888178
O, dzięki Ci. Zamawiam zaraz po wypłacie :)
Awatar użytkownika
By MagikP3
#913885
Pomyśl fajny nie powiem, cena też ciekawa. Przykre jest to ze atomizery nie mają takiego gwintu oryginalnie tylko bezsensowny gwint 510

Ghostcat
Fajne porównania f20 z Nemesisem, ale dokładnie o ile mm on zmniejsza moda i proszę zdjęcia dwóch identycznych zestawów modów , bo porównanie do większego jest bezsensowne
I zdjęcia zrobione tak by podkreślać wielkie zmniejszenie o kilka mm moda góra o 3mm.

Fajny pomysł na reklamę aż prawie zapomniałem różnicy wielkości.









Z fona ;-) możliwe błędy... mój słownik mnie bardzo nie lubi ;-)
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#914614
[quote="MagikP3"] Przykre jest to ze atomizery nie mają takiego gwintu oryginalnie tylko bezsensowny gwint 510quote]
rurki roze maja gwinty glowicy, srednice, etc... 510 to optymalne rozwiazanie, pasujace do wszystkiego, i cale szczescie, ze tak jest ;)
Awatar użytkownika
By Barjavel
#914943
MagikP3 pisze:Pomyśl fajny nie powiem, cena też ciekawa. Przykre jest to ze atomizery nie mają takiego gwintu oryginalnie tylko bezsensowny gwint 510

...... ale dokładnie o ile mm on zmniejsza moda .......


zmniejsza moda o grubość głowicy którą trzeba wykręcić
Awatar użytkownika
By sthEn
#916136
A poprzednia już została wysłana? :)
Awatar użytkownika
By Barjavel
#916396
Nie wiem ktora poprzednia. To co dostaje staram sie wysylac na bierzaco. Kolejne 40szt czeka tylko na spakowanie w koperty i wysylke

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By sthEn
#917773
Poprzednia, czyli z moją sztuką zamówioną 5 listopada ;p
Awatar użytkownika
By adam740202
#919206
Barjavel pisze:
adam740202 pisze:Kiedy będą dostępne ? Bo wczoraj się troszkę spóźniłem z zamówieniem.

Jutro jadę po nową partię, więc powinny byc przez jakiś czas


Jutro trwa już cztery dni, bo na stronie wciąż niedostępne :?
By gregcie
#923036
Witam,
właśnie zakupiłem adapterek hybrydowy do Nemka (klon z FT). Super, Nemek zyskał nowe życie :) Jest dużo mniejszy i lżejszy. Wygląda z GbB 22 rewelacyjnie. Nawet z Tajfunem GT (pomimo, że ten jest szerszy :() wygląda nieźle.
Nie wiem, czy jest to złudzenie, ale mam wrażenie, że Nemek zaczął lepiej palić, a przycisk zaczął lepiej pracować :)

Pozdrawiam
Grzegorz
By edwa.gd
#923042
I ciśnienie się uspokoiło, oddech jakby głębszy, a cera pojaśniała i się wygładziła. Tak, barjavel potrafi cuda...
Awatar użytkownika
By Miotła
#923095
edwa.gd pisze:I ciśnienie się uspokoiło, oddech jakby głębszy, a cera pojaśniała i się wygładziła. Tak, barjavel potrafi cuda...


Przekonałeś mnie, zamawiam :grin:
A tak poważnie, to super sprawa taki konnektor.
By twixz
#931814
Wysłałem płatności dla czterech zestawów wczoraj, ale Twoja strona nadal mówi Oczekiwanie zapłaty.

I sent payment for the four sets yesterday, but your page still says Waiting for payment.
Awatar użytkownika
By sthEn
#931927
No i w końcu ja się doczekalem :)







Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bezi2
#944264
Witam serdecznie czy można jeszcze zamówić adapter bo na Twojej stronie jest informacja - "niedostępny" pozdrawiam !
Awatar użytkownika
By Barjavel
#945522
bezi2 pisze:Witam serdecznie czy można jeszcze zamówić adapter bo na Twojej stronie jest informacja - "niedostępny" pozdrawiam !


no jeśli niedostepny znaczy że chwilowo towaru brak ;)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.