EPF
Awatar użytkownika
By Isia
#1745457
75W VapeOnly Lancer TC MOD - dość ciekawie wygląda :D czy ktoś ma i mógłby coś o nim napisać.

Dane techniczne:

Rozmiar: 37,5 x 22,5 x 86,0 mm

Tryb zasilania: 1 - 75,0 W

Tryb temperatury: 100 ° C-315 ° C (200 ° F-600 ° F)

Rodzaje zwojów: SS316, Ni200, Ti, Cr




By dwagiel
#1745647
Teoretycznie wersja sprzedażowa miała mieć poprawione pokrętło ale to się okaże jak ktoś nabędzie i coś o nim napisze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By eKrzemek
#1787226
Chwilę się nim bawiłem bo kolega sobie kupił pomimo, że mu radziłem wybrać coś innego i powiem szczerze, że nie zachwycił mnie. W trybie TC nie pozwala ustawić ilości Wattów. Jak dobije do założonej temperatury to daje komunikat dry coil i przerywa grzanie. Być może na jakimś nowszym sofcie jest coś poprawione, ale na wgranym domyślnie, to jakaś porażka. Pokrętło działało ok, nie zauważyłem jakiś niedociągnięć. Fakt, że miałem moda w ręku jakieś 15min. nie więcej, więc być może da się wszytko jakoś sensownie poustawiać.
By adamhood
#1813733
Ktoś ma tego moda? brak możliwości aktualizacji, na stronie zakładka firmware nie działa, pisałem dwa razy do supportu czemu nie można pobrać firmware z ich strony to od przedwczoraj głuche milczenie. Nie mam wielu funkcji z manuala serwisowego i chciałem zaaktualizować, ma ktoś może jakieś info, albo plik do aktualizacji?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.