EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By Brytania
#1906959
"57-letni brytyjski pracownik fabryki został dziś uznany pierwszym użytkownikiem e-papierosów na świecie, który miał śmiertelną chorobę bezpośrednio związaną z jego nawykami vapingu (waporyzacji).
Terry Miller został określony przez Sunday Times jako pierwsza na świecie ofiara śmiertelnej choroby lipidowego zapalenia płuc prawdopodobnie z powodu waporyzacji.

Terry Miller, 57, z Gateshead, Tyne and Wear, zmarł dziewięć lat temu po rozwinięciu się u niego lipoidowego zapalenia płuc, a lekarz twierdzi, że olej z płynu znalezionego w jego płucach spowodował zwapnienie.

Jego żona Glynis uważa, że śmierć męża w 2010 roku przyspieszyło jego używanie e-papierosów. Miller wezwała dziś do przeprowadzenia nowego dochodzenia w sprawie jego śmierci.
Miller mówi, że w tamtym czasie Public Health England nie miała dowodów na poparcie swojego twierdzenia o bezpieczeństwie e-papierosów, z których korzysta 3 miliony ludzi w Wielkiej Brytanii. Sprawa jej męża została podkreślona w raporcie Agencji Regulacyjnej ds. Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej, według której vaping nadwyrężył zdrowie 200 brytyjskich użytkowników e-papierosów od 2014 roku.

Eksperci twierdzą, że waporyzację należy uważać za znacznie mniej szkodliwą niż palenie."

źródło: 57-letni Brytyjczyk pierwszą ofiarą vapingu

Jaka góra do ijusta

Nie da się otworzyć

Cześć, mam atomizer eleaf ello pop który otwiera s[…]

Freemax Maxus 3-potężny zestaw

https://i.ibb.co/Jmt1YMB/freemax-max[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.