EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Majkeloo
#1438974
Witam,
Już kiedyś pisałem co do ładowania mojego nieszczęśliwego Milda Light. Ładowarka wtedy się świeciła na pomarańczowo więc sie wkurzyłem i rozerwałem ją na pół :D Dzisiaj poszedłem po nową do sklepu (taką samą) i podłączyłem ją do prądu. Po wkreceniu baterii ladowarka cały czas się świeci na zielono czyli tak jakby baterii nie było. Dodam, że tydzień temu podnosiłem pin bo nie było styku,teraz pin jest tak jakby na bok lekko przesunięty, moze to jest tego przyczyną? Za pomoc z góry dziękuje ;)

-- [scalono] 28 lip 2015, 17:14 --

Dodam jeszcze, że po rozwaleniu ładowarki wyładowałem baterie do końca, a teraz po ładowaniu czuć bardzo lekko chmurkę podczas zaciągania czego nie było czuć wcześniej (gdy nie miałem ładowarki ).
Awatar użytkownika
By Amix
#1439011
,teraz pin jest tak jakby na bok lekko przesunięty,

Nie masz prostownicy do pinów ?. To podstawowy sprzęt wapera.
Te 18 w profilu tu chyba "lekko" naciągane.
By Majkeloo
#1439012
Amix pisze:
,teraz pin jest tak jakby na bok lekko przesunięty,

Nie masz prostownicy do pinów ?. To podstawowy sprzęt wapera.

Nie mam,gdzie można taką zdobyć? :D Oraz czy ten przesuniety pin moze być tego przyczyną?
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1439013
Tak, może być. Zrób jak Ci kolega radzi i zaopatrz się w niego. Pewnie masz w domu a nawet nie wiesz ;).
By Majkeloo
#1439019
mateusz.welniak pisze:Tak, może być. Zrób jak Ci kolega radzi i zaopatrz się w niego. Pewnie masz w domu a nawet nie wiesz ;).

Jestem na wakacjach więc raczej nie znajde takiego sprzętu w plecaku, nie da się go wyprostować w inny sposób?
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1439024
Hmm... Niech pomyślę...W plecaku czasami można znaleźć np. wykałaczkę, ewentualnie igłę, lub coś innego, co można wcisnąć i wyprostować pin. Ale radzę tak jak @fikaf, zmień sprzęt.
By Majkeloo
#1439027
mateusz.welniak pisze:Hmm... Niech pomyślę...W plecaku czasami można znaleźć np. wykałaczkę, ewentualnie igłę, lub coś innego, co można wcisnąć i wyprostować pin. Ale radzę tak jak @fikaf, zmień sprzęt.

Zmienie sprzęt odrazu po powrocie,narazie musze się z tym męczyć...

-- [scalono] 28 lip 2015, 18:20 --

mateusz.welniak pisze:Hmm... Niech pomyślę...W plecaku czasami można znaleźć np. wykałaczkę, ewentualnie igłę, lub coś innego, co można wcisnąć i wyprostować pin. Ale radzę tak jak @fikaf, zmień sprzęt.

Zmienie sprzęt odrazu po powrocie,narazie musze się z tym męczyć...

-- [scalono] 28 lip 2015, 18:33 --

Dzieki za pomoc,wystarczylo zaj*bac w ziemie tą baterią kilka razy i sama zaczeła się ładować
Awatar użytkownika
By Peter007
#1439053
Ty jesteś pełnoletni?
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.