EPF
Nasze własne produkcje
By jaro19591
#1741133
Wpadł mi w ręce kawałek mojego ulubionego drewna i to mnie zmobilizowało do roboty. Jeszcze tylko kwestia, czy włożyć do środka DNA75, czy SX mini


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1741198
To jeden kawałek drewienka ? Część z podłużnymi frezami ma inny rysunek i ciekawym czy to doklejka, czy trafił się taki fajny kawałek.
Przycisk - jak to u ciebie, w "dziwnym" miejscu, ale pewnie będzie wygodnie. Podoba mi się, że konektor jest wpuszczony. Masz specjalny 22mm frez do tego czy ręczna robota ?
Dałbyś więcej fotek, bo poszczułeś tylko :mrgreen:
By jaro19591
#1741201
To z jednego kawałka drewna. Pod gniazdo nawiercam zwykłym wiertłem do drewna z wymiennymi końcówkami.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1741669
To ja korzystając z okazji podpytam Mistrza - na pierwszy raz jakie drewno wybrać ? Czy czeczota brzozowa się nada ? Chciałbym, aby drewno było nieupierdliwe w obróbce i lekkie. Do czeczoty stabilizowanej w naturalnym kolorze mam dostęp, ale o inne kawałki też nie jest trudno.
No i przypominam się w kwestii fotek "znowu drewna" :wink:
By jaro19591
#1741681
Weź pod uwagę, że drewno stabilizowane jest odczuwalnie cięższe niż zwykłe, ja jednak wolę naturalne. Poza tym, jak się coś spierdzieli, to mniejsza strata.


A tu już po robocie


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By makus1984
#1741731
Ale śliczny ten boxik :roll: i co jednak Yihi włożyłeś??jaro19591 twoje boxy to dzieła sztuki kawał dobrej roboty *GOOD* *SZEFO*
Awatar użytkownika
By miron52
#1741951
Gdyby miało to cudo trafić do mnie, to wolałbym Yihi.
By jaro19591
#1743024
To jeszcze przy dziennym świetle


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


I jeszcze jeden kawałek drewna. Miałem trochę elementów po zniszczonym Treeboxie, trochę strugania i wyszło takie coś:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By teklan
#1748598
Cudeńko...cudeńko... :)
By sws
#1750413
A ja mam takie pytanie. Gdzie kupujesz te przyciski od regulacji ustawień? Dostępne są w Polsce czy import? Chodzi mi o guziki z tego pierwszego moda.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.