EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By Markovsky
#953328
1.5A to nie za dużo, ale powinno się dać wapować. Przejściówka usb-510 i jazda, chociaż evacek lepszym prądem dysponuje chyba.
Awatar użytkownika
By krzych.s
#953331
Wybijam Ci z głowy głupi pomysł :D

PS. Może by to jakoś nawet "zakopciło", ale maaaaarnie. Nie zaczynaj z niczym co ma mniej niż 2A, a najlepiej 3A
Awatar użytkownika
By slavo22
#953348
Kup lepiej power bank na 18650 - na FT są na 2 i 3 akusy. Zamówiłem 2 szt na 2x aku, coś chce z tego właśnie zrobić, jeszcze nie wiem czy mechanik czy na kisie.
Awatar użytkownika
By clhseba
#953360
TO jest własnie " "5000mAh" Single USB External Battery Charger Power Bank" i najprawdopodobniej siedzi tam właśnie 18650
władowac do tego KISa i będzie box jak talala ;)
Awatar użytkownika
By krzych.s
#953367
Jak KISa to do tego, będzie taniej :D https://www.fasttech.com/product/1258801
(no chyba, że upchnie razem z tamtą elektroniką to będzie od razu ładowanie USB, ale jak znam życie to mało miejsca a płytka pewnie jedna "nierozcinalna" :) )

PS. Są też szeregowe - ale nie wiem gdzie się kupuje, to trzebaby przerobić :)
Awatar użytkownika
By krzych.s
#953381
O w mordę. Pol, przyznaj się, piłeś wódkę z wujkiem Góglem :P :D Dobrze się domyślałem, że na KISa się nie nada, choć niby miejsce jest... Słabo wykorzystana obudowa moim zdaniem.
By Tomeek
#953445
Proszę to sie narobiło a myslałem że głupio kombinuje ale widzę ze nie jestem sam hehe. Faktycznie ciekawszą opcja sa te na 2x18650 i do tego Kis-a upchnąć.
Awatar użytkownika
By krzych.s
#953450
Heheh, nie no, wprost przeciwnie, chyba pół forum (to zasiedziałe pół) ma już KISy :). Zacne urządzonko, tanie, bardzo wydajne i możliwe to obsadzenia w naprawdę wielu obudowach. Jedynie ograniczenie: podwójne aku. Dlatego część jest robionych na 18350. Zresztą można na dowolnych, np. 14xxx, szczególnie jeśli masz źródło tanich używek.
Awatar użytkownika
By MalinovyTroll
#957537
Z dnka musi latac, całkiem zgrabne toto
Awatar użytkownika
By LiSu_KTP
#957577
I od pierwszego listopada działa wyśmienicie. W wersji drugiej zmienię tylko gwint i dołożę ładowarkę micro USB.

Ale do tego pudełka kisa to chyba tylko bez wyświetlacza się upcha.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.