EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By Kanabi
#991026
Witam, zastanawiam się czy wyszłoby coś z połączenia liquidu Mentolowego z Wiśnią, oba liquidy to 18mg Blue Mist.
Próbował ktoś z was? Nie chciałbym zmarnować liquidów a też chmurzyć czegoś o smaku ohydnym nie zamierzam :)
By Kanabi
#991029
Właśnie chciałem się dowiedzieć czy ktoś próbował aczkolwiek kończę właśnie truskawkę to zaleje wiśnie i mentol i zdam relacje :)
Awatar użytkownika
By emes
#991052
Kanabi pisze:Można by rzec w takim razie, że mieszanie smaku X z mentolem da nam Mentolowy X, tak?


Raczej tak. Wszystko zależy od proporcji. Mentol w dużych dawkach zabije inne smaki. Jeśli chcesz sobie wykombinować mentolową wiśnie to na ok 5ml wiśni dodaj 3-5 kropli mentolu i sprawdź. Zawsze możesz mentolu dolać więcej - nigdy go już nie odejmiesz :)
Awatar użytkownika
By Morb1us
#991054
Kanabi pisze:Można by rzec w takim razie, że mieszanie smaku X z mentolem da nam Mentolowy X, tak?



albo X-owy mentol i zdecydowana większość woli to drugie
By Kanabi
#991057
Raczej tak. Wszystko zależy od proporcji. Mentol w dużych dawkach zabije inne smaki. Jeśli chcesz sobie wykombinować mentolową wiśnie to na ok 5ml wiśni dodaj 3-5 kropli mentolu i sprawdź. Zawsze możesz mentolu dolać więcej - nigdy go już nie odejmiesz :)


Dobrze wiedzieć! Chciałem dać proporcje 0,5ml Mentolu i 0,5 Wiśni (na próbę), ale w takim bądź razie zabiłbym smak wiśni... Jednak dobrze było założyć tutaj konto :)
Ostatnio zmieniony 12 lut 2014, 00:59 przez Kanabi, łącznie zmieniany 1 raz.
By Kanabi
#991113
No więc od kilku minut wapuje sobie Wiśnię z niewielką ilością Mentolu (dosłownie 3-4 krople) i przyznam, że efekt wyszedł bardzo udany jest wyraźny smak wiśni z lekkim orzeźwieniem mentolu co przypadło mi do gustu :)

Pozdrawiam wszystkich E-Palaczy!
Marcin
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.