EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By belkocik2
#1874403
Czesc. Kupilem liquid 12mg/ml i okazal sie za mocny. Zamierzam kupic 0mg/ml i zmieszac z 12. Teraz pytanie czy bedzie to slabsze wtedy? Wolno w ogole mieszac liquidy? Taki sam smak z takim samym smakiem lub inny smak z innym smakiem? Dzieki z gory za pomoc :)
@edit: Jak zmieszam pol 12mg i pol 0mg to wyjdzie mi 6mg/ml?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1874405
belkocik2 pisze:@edit: Jak zmieszam pol 12mg i pol 0mg to wyjdzie mi 6mg/ml?

Nie pół a taka sama ilość 12 i 0 mg. Tak wyjdzie 6mg. Najprostsza matematyka :wink:
By belkocik2
#1874406
bulit73 pisze:
belkocik2 pisze:@edit: Jak zmieszam pol 12mg i pol 0mg to wyjdzie mi 6mg/ml?

Nie pół a taka sama ilość 12 i 0 mg. Tak wyjdzie 6mg. Najprostsza matematyka :wink:


Okej dzieki. A moge zmieszac z innym smakiem? Mam wlasnie revolt blueberry 12mg i jak nie bedzie 0mg w sklepie to jaki inny smak wziac? Z czym najlepioej mieszac borowki? :D
Awatar użytkownika
By zuczek
#1874486
Możesz mieszać liquidy o różnych smakach. Smak borówki możesz połączyć na przykład ze smakiem kremowym, śmietankowym, biszkoptem, ... wówczas wyjdzie Ci coś deserowego. Z miętom uzyskasz coś orzeźwiającego. Ze smakami tytoniowymi ... . To kilka przykładów.

Powszechniej praktykuje się jednak mieszanie aromatów przy własnoręcznym tworzeniu liquidów. Do bazy o odpowiedniej mocy (określonej zawartości nikotyny) wprowadza się odpowiednie ilości aromatów. Na przykład na 100ml bazy o mocy 6mg dodajesz aromatu: 5ml 4X Revolute, 0,3ml Budyniu śmietankowego, 20 kropli Ananasa. Po wymieszaniu i odstawieniu na minimum 5 dni otrzymujesz liquid, w którym czujesz na pierwszym planie śmietankę z delikatnym ananasem, nuta tytoniowa w tle.

Dla radości ze smaku lepsza będzie według mnie druga, powszechniejsza opcja.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.