EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Bułka tarta
#1904424
Witam Was wszystkich, od około dwóch dni mam spory problem z wyciekaniem lq przez ustnik i air flow. Problem polega na tym, że od czasu do czasu strzela mi dość dużymi dawkami lq przy wapowaniu do ust, natomiast gdy go położę np na łóżku w pozycji bocznej, zaczyna wyciekać lq przez air flow. Sprawdzałem już czy uszczelki gdzieś przy czyszczeniu nie zgubilem, wszystko jest jak ma być, odkrecalem go całego i skręcałem kilka razy, stwierdziłem też iż może być zbyt mało bawełny , raz ułożyłem ja na nowo, dalej wyciekał, stwierdziłem, że nadal może być jej mało, więc tamta wyrzuciłem i skręciłem nowa grzałkę i ułożyłem tyle bawełny, że więcej już nie wejdzie, niestety problem nadal jest. Czuję się bezradny. Może macie jakieś pomysły co się mogło stac lub jak temu zaradzić.
Ps. Nawet sprawdziłem to, czy jak zakrece air flow na max to czy nadal będzie ciekl, niestety nadal cieknie.
By Maskota
#1904447
Wada fabryczna, poszukaj na forum tematów o tym czajniku i wyciekach było ich kilka.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.