EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Squer
#1910274
Zeus RTA - totalny brak smaku.

Probowane rozne grzalki, claptopny, cienki drut, grubszy, nic
wata ukladana milion razy, raz wiecej, raz mniej, to samo
Jedyne co jako tako tutaj czuc - to miete
Paląc z vapepena22 na lekko czarnej grzalce, smak z niego w porównania do zeusa na prawde jest niesamowity.

Nie mam pojecia, pisza o tym zeusie ze smak z niego ciezko wydobyc, ale u mnie akurat to totalny brak smaku.
Jest to zeus dual rta, mam na nim 1 grzalke, ale to chyba nie jest powodem.
Ktos cos doradzi?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1910275
Tak to jest powód, ta jedna grzałka. Jest to dual i ma odpowiednią dla duala komorę. Dla jednej grzałki jest zbyt spora i tu masz problem ze smakiem.
By Squer
#1910276
Gabriel pisze:Tak to jest powód, ta jedna grzałka. Jest to dual i ma odpowiednią dla duala komorę. Dla jednej grzałki jest zbyt spora i tu masz problem ze smakiem.


Czyli zamontowac dwie grzaleczki?
A powiedz mi, ewentualnie jak jedna grzalka bedzie miala troche grubszy drut?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1910277
Jak chcesz jedną grzałkę kup atomizer na jedną grzałkę, w którym jest odpowiednia dla singla komora. Jak dasz grubszy drut to tylko będziesz musiał dać większą moc z zasilania a i tak smaku nie będzie tylko atomizer będzie się mocno nagrzewał. Kupiłeś duala to teraz kup auto i zamontuj tylko dwa koła.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1910283
Pewnie coś tam będziesz czuł , tylko szkoda że dopiero gdzieś przy 80 watach. Lepiej mieć takie jakie Tobie napisałem bo smak będzie na pewno i to przy 35-40 watach.
By Squer
#1910294
Gabriel pisze:Pewnie coś tam będziesz czuł , tylko szkoda że dopiero gdzieś przy 80 watach. Lepiej mieć takie jakie Tobie napisałem bo smak będzie na pewno i to przy 35-40 watach.


Sa dwie zamontowane, ale nadal nic. jedyne co czuje to metaliczny smak grzalek. Moge podeslac fotke jak to wyglada
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1910308
Wydaje mi się że grzałki w środku mogą się stykać a to niedobrze. Przed włożeniem waty rozgrzewałeś je? Powinny się rozgrzewać równomiernie ( obydwie ) od środka na zewnątrz.
By Squer
#1910310
Gabriel pisze:Wydaje mi się że grzałki w środku mogą się stykać a to niedobrze. Przed włożeniem waty rozgrzewałeś je? Powinny się rozgrzewać równomiernie ( obydwie ) od środka na zewnątrz.



Zapomnialem dopisac.
Nie stykaja sie, poprawilem je po zdjeciu.
Nagrzewaja sie okej.
Szczerze na ten moment nie da sie vapowac, podczas sciaganai bucha jedyne co czuc to metaliczny smak, mozna sie ze tak powiem zrzygac
By lukatu
#1910331
Wygrzales je porzadnie po zamontowaniu a przed wlozeniem bawelny? Jesli tak, to moze maja za dlugie odnogi i sie stykaja z baza od dolu? Albo z kominem od gory?
Awatar użytkownika
By pol
#1910332
Sprawdź wysokość zamontowania spiral grzałki.

lukatu pisze:... moze maja za dlugie odnogi i sie stykaja z baza od dolu? Albo z kominem od gory?

Metaliczny smak od zwarcia spirali z bazą?
Awatar użytkownika
By szvagyer
#1910410
A mam pytanie - autorze, obejrzałeś przynajmniej jeden tutorial budowania na zeusie na youtube ? Bez sprawdzania, zakładam, że znajdziesz minimum 3, może nawet 1 w języku polskim. Nawet jeśli nie ma konkretnie dla tego atomizera, jest miliony innych tutoriali budowy na atomizerach z dwoma grzałkami, krok po kroku objaśniając kroki.
Zdjęcie wygląda tak, jakbyś :
-nie przepalił grzałek przed nałożeniem waty
-jeśli ich nie przepaliłeś, nie wiesz czy nie ma hot-spotów (zwarć) na grzałkach
-na moje oko są słabo ustawione na bazie, wygląda jakbyś je wkręcił i to wszystko
Jak koledzy wcześniej wspominali, znajdź mniejsze grzałki, łatwiej się z nimi buduję, jest trochę więcej miejsca.
Budowa RTA/RDA to nie jest takie hop-siup, potrzeba trochę wiedzy i cierpliwości - może poproś kolegę/koleżankę z twojego lokalnego vape shopu o pomoc.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.