EPF
Co z czym i jak mieszać.
By Hevares
#1678467
Witam,
Czy zna ktoś dostępne w Polsce, w sklepach internetowych zestawy do robienia liquidów?
Nie mam ochoty zamawiać wszystkiego z osobna, płacić kilka razy za wysyłkę, jeśli nie ma wszystkiego w 1 sklepie.
Spodobał mi się ten od Hiliq, ale jest on zza granicy, i nie wiem czy cena jest rozsądna. Proszę też o opinie na temat tego.
http://www.hiliq.com/diy-e-liquid-kits
By Hevares
#1678476
akurat na maseczce i rekawicach mi az tak nie zalezy, mialem na mysli czy dostane gdzies komplet wszystkiego nie liczac hiliq. No i czy baze 100mg dostane
By Hevares
#1678484
tak, ale maseczka i rekawiczki to przedmioty ktore bez problemu moge kupic w aptece lub gdziekolwiek
Awatar użytkownika
By Goldi
#1678490
Baza nikotynowa, glikol, gliceryna, aromaty, puste buteleczki. W czym problem? W każdym sklepie skompletujesz taki zestaw.
Awatar użytkownika
By pol
#1678491
Z tego co piszesz wnioskuję, że nie masz pojęcia jak obchodzić się z nikotyną w takich stężeniach.

Dobra rada. Odpuść sobie ze względu na własne zdrowie i dobro otoczenia.
Awatar użytkownika
By Deletor
#1679123
Polecał bym jeszcze okulary ochronne...
Nie dalej jak dziś w nocy wlewalem LQ po trasie zmeczony wyciągnąłem butelkę sciskam i korek z pipeta odskoczył... Cały w LQ włącznie z oczami... Nie polecam.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By cerber
#1679325
Nie rozumiem po co jako początkujący chcesz się bawić w takie stężenia? Dołóż dosłownie kilka groszy kup gotową bazę o takich proporcjach VG/PG jakie Ci odpowiadają zawartość nikotyny też jaką lubisz 6mg/ml czy 12 jakiej tam używasz do tego tylko dodajesz aromat i po sprawie.... Jak bardziej zagłębisz się w temat, to będziesz sam tworzył bazę, chociaż też nie widzę sensu kupować więcej niz 36mg/ml. Wszystko co wymieniłem kupisz w prawie każdym sklepie z EIN czy to będzie e-dym czy e-plyny, Twój wybór.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.