EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Sheer
#1859231
Witam. Mam poważny problem koledzy i mam nadzieję, że pomożecie mi się z nim uporać. Mam czajnik avocado22. Kupiłem gotowe grzalki 0.4 ohm clapton. Kernel 24ga wrapped 30ga. Kanthal a1. Zamontowalem i wgl smaku nie czuje. W czym może być problem ? Zdj nie umiem tutaj dodawać więc nie dodam:-(
By Sheer
#1859232
Wata cotton bacon v2 zapomniałem dodać
Awatar użytkownika
By hilton1
#1859234
Jeśli masz zasilanie z regulacją mocy , to tu pokombinuj.
By Sheer
#1859236
Mam pico 75 i nic kop jest coraz większy jeśli dodam watów ale smaku jak nie było tak nie ma. A te grzalki to dobre są ogólnie? W edymie je kupiłem
Awatar użytkownika
By Vause
#1859244
A co za liquid posiadasz? Próbowałeś go już wcześniej na poprzednim setupie? Kupny/samogon?
By Sheer
#1859245
I kupne i samogony wgl nie smakują. A mam melo 3 i smak dobry kurde ..
Awatar użytkownika
By Vause
#1859246
Wrzuć zdjęcie setupu, może za dużo waty napchałeś.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1859248
Sheer pisze:Zdj nie umiem tutaj dodawać więc nie dodam

Musisz dodać z hostingu, w poście wybierasz BBCODES ---> obraz_800.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1859252

Awatar użytkownika
By bulit73
#1859253


Miałeś linka wkleić, tam gdzie Ci podałem :wink:
By Sheer
#1859254
Sorki ale już macie setup coś w nim jest nie tak ?
By Kasus
#1859262
Możesz zamontować grzałkę trochę wyżej.
By Sheer
#1859266
A i bardzo cały atomizer mi się grzeje po kilku większych buchach. Wat dużo nie używam około 30 max 40
By RafaR
#1859609
Avocado to atomizer z górnym wlotem powietrza, grzałkę masz za nisko i przez to powietrze leci nad nią. Podnieś grzałkę tak aby przez airhole był widoczny jej spód, potem kwestia ułożenia waty zdaje mi sie że sięgają ci polowy zbiornika, duży błąd. Wate przytnij krótko aby lekko wchodziła w otwory nie powinna prawie w ogóle wchodzić do zbiornika, a jeszcze zanim to zrobisz to z bacona zrób scotich rolla i dobrze go wyczesz. Nie wiem może to kwestia zdjęcia ale grzałka wygląda niechlujnie, dobrze się rozgrzewa? Kolejna sprawa to te czarne kropki spalenizny, mogłeś przyjarać watę i już po smaku. Od siebie polecam do avocado grzałki typu braid o dużej powierzchni a małej masie. U mnie na avocado 24 grzałka braid 3x2 na drucie 0,25 3 zwoje na srednicy 3mm wychodzi 0,3, 25W z pre heat 150% na pół sekundy i smaku naprawdę sporo. Pamiętaj że RDTA nie zbiera tak LQ jak RTA więc co 2 buchy wypada robić ruch klepsydrowy aby wata była cały czas nasączona. Tak na szybko co mi przyszło do głowy co można poprawić :)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.