EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Adrianp89
#1744564
Witam mam problem po zamontowaniu nowo ukręconych grzalek w zephyrusie v2 cieknie mi liquid regulacja dopływu powietrza, nie wiem co robię źle może za mało waty? Albo źle ułożone grzałki np za nisko lub za wysoko? Poratujcie
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1744578
Moja szklana kula jest aktualnie w warsztacie, ale prawdopodobnie za mało/źle ułożona wata. Wrzuć zdjęcia, to coś więcej poradzimy.
By dwagiel
#1744619
Moim zdaniem parownik słabo skręcony bo jak chodzi o budowę grzałek to ten zefirek jest wybitnie łatwy i wiele wybacza błędów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By kropidło
#1744626
Właśnie Zefir nie bardzo wybacza błędy , trzeba się trochę do setupu przyłożyć.
By dwagiel
#1744631
Dla mnie był wybitnie prosty. Na nim się uczyłem kręcić grzałki i co by się do niego włożyło to i tak przyjemnie działał. Wycieki zdarzały mi się na kupnych grzałkach a na swojej nigdy. Większe problemy mam z Gryfinem 25 a niby miał być prosty w obsłudze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By m4lpa
#1745233
Jestes pewien, ze dobrze ulozyles w kanalach wate? Niestety pod wzgledem ukladania waty Zephyrus ze wzgledu na maly rozmiar jest dosc trudny. Zadbaj o to, aby po skreceniu ten metalowej nakladki w dziurkach bylo widac troche waty. Inaczej bedzie lecialo.

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.