EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By skala888
#1751314
Witam
Po nie udanej próbie przejscia na epapierosa postanowiłem spróbowac jeszcze raz, uzywam zephyrus v2 na smoku hpriv 220 i potrzebuje porady jakiej mocy liquidu najlepiej uzywac i w jaki sposób palic? Traktowac to jak normalnego fajka i palic co godzine? Wczesniej ciagałem non stop i mi serce czasami waliło jak oszalałe wiec sie zniecheciłem
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1751315
Skoro nie kierujesz się zdrowym rozsądkiem i nie znasz umiaru to żaden liquid nie będzie dla Ciebie dobry.
Awatar użytkownika
By Hunka
#1751319
pawel_aa pisze:A co mam ci napisać?
Kup liquid 3 mg i jaraj co 38 minut? :palm2

Już to napisano prawie dwa miesiące temu ale widać bez skutku.
post1738632.html#p1738632
By skala888
#1751322
Dobra dzieki za pomoc. Pytalem o grifina ale mi nie podszedl. Zapytalem bo zaczolem miec watpliwosci czy robie dobrze. Zephyrusa parowalem co chwila moze przesadzilem piszac ze nonstop. Widze ze strach juz o cos pytac. Uwazam ze temat zostal wyczerpany juz wszystko wiem. Pozdrawiam
P.S. myślałem ze forum jest żeby pytać jak sie nie jest czegoś pewnym nawet o takie pierdoły jak ja zapytałem, wiem ze to nie jest takie wazne pytanie jak "nie moge zdjąć szkiełka z tanko co zrobic".
Prosze o usuniecie tematu bo jeszcze mi go ktos wywlecze za kilka miesiecy
By qbek77
#1751755
Używam zephyrusa v2wraz z istick pico. Liquid 6mg. Chmurzę często i kołatania nie uświadczyłem :)
Spróbuj może kolego 6mg. i jeśli serducho da o sobie znać to jedynie pozostaje 3 mg. przetestować
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.